Alit – KSZO 0:8 (0:4). Ostre strzelenie w Ożarowie

Piłkarze KP KSZO 1929 wygrali w Ożarowie z Alitem 8:0 (4:0) i awansowali do ćwierćfinału Okręgowego Pucharu Polski.
Nasi trzecioligowcy dyktowali warunki gry. W konfrontacji z czwartoligową ekipą z Ożarowa urządzili sobie także ostry trening strzelecki. Bramkarza Alitu, Konrada Żytniewskiego, pokonali do przerwy Tomasz Persona, Jakub Kapsa, Rafał Gil, Paweł Czajkowski, a w II połowie ponownie Paweł Czajkowski oraz Łukasz Jamróz, Michał Grunt i Mateusz Podstolak w ostatnich minutach gry z rzutu karnego.
KSZO zagrał w składzie: Krupa – Stachurski (57.Sołtykiewicz), Pietrasiak (65.Burzyński), Łatkowski, Persona – Kapsa (57.P.Cheba), Podstolak, Czajkowski, Gil (57.Ferens) – Grunt, Jamróz. Trener: Tadeusz Krawiec.