Kolejne, wysokie zwycięstwo sparingowe piłkarzy KP KSZO 1929

W kolejnym, sparingowym spotkaniu piłkarze KP KSZO 1929 pokonali Powiślankę Lipsko 4:0 (0:0).

Po dwa gole dla ostrowieckiej jedenastki strzelili Łukasz Jamróz i Damian Nogaj.

KP KSZO 1929 zagrał w następującym składzie:

I połowa. Krupa ? D.Cheba, Stachurski, Podstolak, Ferens – Bełczowski, Mianowany, Frankiewicz, Łokieć – Dziadowicz, Jamróz oraz Klimczyk.

II połowa. Krupa ? D. Cheba, Sołtykiewicz, Mężyk, Niziołek ? Gil, Burzyński, Mąka, Nogaj ? Grunt, Jamróz oraz Małaczek.

W KSZO zagrał testowany Dariusz Frankiewicz, 30-letni zawodnik, wychowanek Lechii Sędziszów Małopolski, były gracz Igloopolu Dębica, Korony Kielce, Kolejarza Stróże, greckiego AÉ Dóxa Kranoúlas, Resovii, a ostatnio Siarki Tarnobrzeg.

W trzech, dotychczas sparingowych spotkaniach podopieczni trenera Dariusza Pietrasiaka strzelili już łącznie 13 goli. W najbliższy piątek, o godz. 16, zagrają w Radomiu z wiceliderem II ligi, Radomiakiem Radom.