?Black&White? zdobył Wielkopolskę!

W Grodzisku Wielkopolskim odbyły się Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski w Kulturystyce i Fitness. W zawodach aktywnie uczestniczyli zawodnicy i zawodniczki klubu ?BLACK & WHITE? Ostrowiec Świętokrzyski. Łącznie wystartowały 23 osoby reprezentujące ostrowiecki klub, opiekę trenerską sprawowali Grzegorz i Joanna Kępa.
Sportowcy z ?BLACK & WHITE? byli wiodącymi postaciami, które zdominowały zawody w Wielkopolsce. Zdobyli 7 złotych, 7 srebrnych i 5 brązowych medali.
Najcenniejszą zdobyczą było wywalczenie przez Roberta Hoppę I miejsca w kategorii OPEN kulturystyki. Robert wygrał również kategorię do 75kg w kulturystyce.
I miejsca wywalczyli również: Patrycja Zahorska (bikini fitness +169cm), Aneta Białczak (fitness sylwetkowe open), Piotr Zieliński (fitness plażowe 174cm), Łukasz Jenczak (fitness plażowe +178cm), Krzysztof Rodkiewicz (kulturystyka 100kg). Na drugich miejscach uplasowali się: Inez Gorońska (bikini fitness 163cm), Karol Kyrc (fitness plażowe 178cm), Adam Rybczonek  (fitness plażowe +178cm), Łukasz Jenczak (fitness plażowe OPEN), Bartosz Kulas (kulturystyka klasyczna +180cm), Karol Rosik (kulturystyka 100kg) i Rafał Czerski (kulturystyka +100kg). Medale brązowe zdobyli:  Patrycja Zahorska (bikini fitness open), Łukasz Frąk (fitness plażowe +178cm), Piotr Zieliński (fitness plażowe open), Bartosz Dubas (kulturystyka 90kg) i Paweł Sawicki (kulturystyka +100kg).
Wszystkich chętnych chcących kształtować swoją sylwetkę zapraszamy do naszych sekcji: bikini fitness, fitness plażowego, fitness gimnastycznego i sylwetkowego oraz kulturystyki. Wszystkie sekcje są nadzorowane przez trenera Grzegorza Kępę ? obecnie jednego z najlepszych trenerów w Polsce w sportach sylwetkowych.