Zapraszamy na „Sportowy Ostrowiec”

W kolejnym odcinku Magazynu „Sportowy Ostrowiec” wystąpią wiceprezes KSZO ds. piłki ręcznej i bramkarz pierwszoligowej drużyny Ostrowieckich Wojowników Karol Szewczyk oraz trener, Tomasz Radowiecki.
DSC_7052Materiał będzie dostępny w sieci kablowej LTVK Krzemionki oraz na kanałach youtube, profilach facebookowych i stronach internetowych Gazety Ostrowieckiej już w najbliższy piątek, 14 kwietnia o godz. 16.
Goście Magazynu opowiedzą Dariuszowi Kisielowi i Tomaszowi Frąkowi o początkach swojej przygody z handballem, odsłonią kulisy przygotowań do decydującej odsłony w walce o zachowanie pierwszoligowego bytu dla KSZO, a także odpowiedzą na pytania, związane z funkcjonowaniem klubu i planami na przyszłość. Oczywiście, nie zabraknie wątków personalnych. Karol Szewczyk i Tomasz Radowiecki rozpoczynali grę w piłkę ręczną jako uczniowie byłej PSP Nr 2. Później byli zawodnikami UMKS Ostrowia i KSZO. W 40 rocznicę powołania do życia sekcji piłki ręcznej reaktywowali drużynę drugoligową, a po pięciu latach awansowali z nią do I ligi. Obaj obecnie ją prowadzą, a szczypiorniak stał się ich sposobem na życie.
Chcąc się dowiedzieć, czy w nowym sezonie w naszym zespole nadal będzie pracował trener Mariusz Jurasik, czy Odlewnia Ostrowiec nadal będzie wspierała nasz klub i jak wyglądało będzie szkolenie młodych adeptów szczypiorniaka, po prostu kibice muszą obejrzeć ten materiał.

Print Friendly

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *