„Kabaret Skeczów Męczących” nas rozśmieszy

W piątek 28 października o godz.20.30 w hali widowiskowo- sportowej wystąpi ?Kabaret Skeczów Męczących?. Z roku na rok sami podnoszą sobie poprzeczkę, przygotowując coraz bardziej dojrzałe programy. Robią to już od 10 lat, a o tym, że robią to dobrze, świadczy fakt, iż emitowane w styczniu tego
roku 10-lecie Kabaretu Skeczów Męczących obejrzały w telewizji Polsat ponad 4 miliony widzów. Podbili serca Polaków charakterystycznymi postaciami, skeczami zaangażowanymi społecznie i politycznie, luzem scenicznym i umiejętnością rozbawienia każdej publiczności. Poza największymi festiwalami kabaretowymi, które trudno sobie wyobrazić bez udziału KSM, pokazują się szerokiej publiczności współprowadząc z sukcesami wydarzenia muzyczne: Sabat Czarownic 2013, Top Trendy 2014; jak i kabaretowe: Polska Noc Kabaretowa 2013.
Gdybyście nadal mieli wątpliwość, że KSM to jedna z najjaśniejszych gwiazd polskiej sceny kabaretowej, zerknijcie do Internetu na milionowe odsłony skeczów i teledysków, czasami dość kontrowersyjnych (Denatan).
Bilety na występ ?Kabaretu Skeczów Męczących? są do nabycia w hali widowiskowo- sportowej, w Biurze Podróży ?Voyager? w Galerii Ostrowiec, a także za pośrednictwem strony www. kabaretowebilety.pl. W przypadku zamówień zbiorowych przydatny będzie numer 601 575 224.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *