Memoriał Bronisława Kubickiego 25 listopada!

Znamy już termin XXI Turnieju Bokserskiego im. Bronisława Kubickiego!

W tym roku odbędzie się 25 listopada po mistrzostwach Polski seniorów, które zaplanowano 14 listopada w Sokółce oraz Pucharze Polski juniorów, który rozegrany zostanie w dniach od 4 do 6 listopada w Grudziądzu.
Zawodnicy KSZO obecnie intensywnie przygotowują się do startu w mistrzowskich imprezach. W miniony weekend ostrowieccy pięściarze startowali na turnieju w Kraśniku, gdzie odbył się turniej bokserski, w którym wzięło udział ponad 40 zawodników z 10 klubów. Na pochwałę zasłużył Albert Orzeł. Postawa w ringu naszego pięściarza jest naprawdę warta uznania. Albert to bardzo ambity i twardy zawodnik i mimo minimalnej porażki pokazał się z dobrej strony. Albert przegrał z Cioskiem z Boks Lublina. Walka z zawodnikiem z Lublina była bardzo równa i zacięta, ostatnia runda w wykonaniu naszego pięściarza była tylko trochę słabsza. Niestety, końcowy werdykt był nie korzystny dla zawodnika z Ostrowca w oczach sędziów  zwyciężył zawodnik z  Lubina.
-W naszym klubie  traktujemy takie starty jako jeden z elementów treningu  i tak też tłumaczymy naszym zawodnikom ? mówi wiceprezes KSZO ds. boksu, Łukasz Dybiec. -Wynik walki nie jest dla nas w tym wypadku najważniejszy. Obserwujemy w jakich sytuacjach podczas walki nasi pięściarze popełniają najwięcej błędów i staramy się je na treningach eliminować.
Trener Wojciech Surowiec chwalił  również  Kacpra Chylińskiego za odwagę i wolę walki. Pomimo porażki z Podolskim z Pako Lublin Kacper pokazał charakter.
-W nadchodzących tygodniach będziemy dużo boksować aby nasi zawodnicy osiągnęli wysoką formę na kluczowe imprezy ? podsumowuje Łukasz Dybiec.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *