Tłumy w ?Etiudzie?! Seanse wyprzedane!

W piątek i sobotę na pniu sprzedały się bilety na premierowe seanse najnowszego filmu niekwestionowany król kina sensacyjnego Patryka Vegi.

Na dwie projekcje, aż zabrakło biletów, a oglądał je komplet widzów na głównej widowni, a także i na balkonie.
?Pitbull. Niebezpieczne kobiety? ? druga część filmowej trylogii ? to nie tylko doskonałe kino sensacyjne, pełne charakterystycznego dla serii humoru, ale również wielkie emocje i uczucia, pełnokrwiści bohaterowie i aż pięć filmowych damsko-męskich duetów.
– W kinie policyjnym kobieta zawsze była uprzedmiotowiona. Nosiła teczkę z aktami za facetem, albo była podawaczem kwestii. ?Pitbull. Niebezpieczne kobiety? stanowi pod tym względem absolutną rewolucję. Po raz pierwszy w historii gatunku to kobiety będą determinowały wydarzenia w filmie i to z punktu widzenia ich emocji zostanie prowadzona historia. W filmie mamy losy kilku policjantek i dziewczyn z drugiej strony barykady. Podobnie jak w ?Nowych porządkach? wszystkie sceny i dialogi są przeniesione 1 do 1 z prawdziwego życia, w którym występują pierwowzory filmowych bohaterek. ? mówi Patryk Vega.
Dziś, tj. w niedzielę 13 listopada br. film ?Pitbull. Niebezpieczne kobiety ?ze względu na spektakle teatralne nie jest wyświetlany, ale już od jutra wraca na ekran ?Etiudy? i można go zobaczyć do czwartku 17 listopada br. o godz. 18.40 i 21, zaś później 18-24.11 godz.20.45 dodatkowo 19-20.11 godz.13.30.

Print Friendly, PDF & Email

One thought on “Tłumy w ?Etiudzie?! Seanse wyprzedane!

  • 13 listopada 2016 at 11:18
    Permalink

    Jeśli już to WYPRZEDANE

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *