Krzysztof Krawczyk w Ostrowcu na Sylwestra!

Organizatorzy zabaw sylwestrowych w tym roku winni podnieść zdecydowanie poprzeczkę, aby przyciągnąć do siebie gości. Mają bowiem sporą konkurencję.
Otóż na ostrowieckim Rynku powitamy nowy rok wspólnie z Krzysztofem Krawczykiem i jego największymi przebojami.

O tym, że to postać wyjątkowa na polskiej scenie muzycznej, nikogo nie trzeba przekonywać. Niekończąca się lista artystycznych dokonań polskiego Elvisa nie pozostawia wątpliwości: to niekwestionowany król rodzimej estrady. Imponujący dorobek artystyczny, tysiące koncertów na całym świecie, bogactwo muzycznych wcieleń, mocny, dźwięczny głos, nieprzeciętna wrażliwość i nieodparty urok w połączeniu z imponującą determinacją i wolą walki – za to pokochały go pokolenia.
Ten rok jest szczególny dla Krzysztofa Krawczyka, bowiem obchodzi swój złoty jubileusz (50 lat na scenie). Przed nami zatem wyjątkowe wydarzenie, które w zamyśle artysty ma stanowić nie tylko podsumowanie, ale również ukłon wobec fanów. Zapowiadany program tego recitalu wróży niezapomnianą, sentymentalną podróż przez pół wieku polskiej piosenki.
Przed koncertem gwiazdy wieczoru wystąpią dje skupieni we Friends Meeting Events, którzy zaprezentują iście sylwestrowe najbardziej znane hity muzyczne.
Start 21:30!
21:30 – 21:50 EXATION (Friends Meeting Night)
21:50 – 22:20 SANTO MONTE (ORW 2016)
22:20 – 22:50 TREY VINTER (Audiolake Festival)
22:50 – 0:00 KRZYSZTOF KRAWCZYK (Gwiazda Wieczoru)
Tego wieczoru mnóstwo niespodzianek od artystów, dodatkowo miasto zaprezentuje pokaz pirotechniczny o godzinie 0:00, a każdy przywita rok szampanem..
(Pas)
fot. www.krzysztofkrawczyk.eu

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *