Siatkarki KSZO zapraszają na mecz z ŁKS-em! Zobacz, jak zapraszają!

W poniedziałek, 12 grudnia o godz. 18 nasze panie zmierzą się z beniaminkiem, ŁKS-em Łódź.
Co prawda mecz jest transmitowany w telewizji, ale zarówno włodarze, jak i trenerzy oraz zawodniczki naszego klubu serdecznie zapraszają do hali przy ulicy Świętokrzyskiej. W przypadku wygranej za trzy punkty nasz zespół może awansować w tabeli aż na 9 miejsce. Wesprzyjmy więc nasze panie głośnym dopingiem.
Do współpracy przy organizacji poniedziałkowego meczu zarząd klubu zaprosił ostrowiecki PKS. W ramach partnerskiej umowy największy ostrowiecki przewoźnik zorganizuje kibicom siatkówki darmowy przejazd na mecz wyznaczoną trasą do Hali ?MOSiR? przy ulicy Świętokrzyskiej oraz powrót ok. 15 minut po zakończeniu meczu. Autobus będzie odjeżdżał o godz. 17 z przystanku przy ulicy Radwana i będzie jechał na trasie: Polna – Biedronka (17/03), Chrzanowskiego -E.Leclerc (17.05), Kaufland (17.08), Jana Pawła II – Słoneczne (17.10), Waryńskiego – stacja BP (17.13), Waryńskiego (17.15), Sienkiewicza – pawilony (17.20), Starokunowska – apteka (17.25), aleja 3 Maja – most (17.30), hala KSZO. Tą samą trasę będzie wracał kwadrans po zakończonym meczu.
Na mecz zapraszamy także wszystkie panie. Podczas spotkania Studio Makijażu i Kosmetyków Pauliny Furtowicz, naszej drużynowej wizażystki, dobierze dla pań kosmetyki do pielęgnacji i makijażu, podpowie w jaki sposób się malować, oceni stan skóry i udzieli wskazówek dotyczących codziennej pielęgnacji, dobierze odcień podkładu i pudru. Chyba warto skorzystać z profesjonalnych rad, tym bardziej, że Sylwester tuż, tuż? Podczas meczu odbędzie się  również losowanie nagród kosmetycznych!
A tak na mecz zapraszają nasze trzy siatkarki – Roksana Brzóska, Ewelina Polak i Julia Piotrowska

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *