Mieszkania ?schodzą? błyskawicznie

26 mieszkań z planowanych osiemdziesięciu, jakie powstaną w dwóch blokach przy ulicy Kopernika 34a w Ostrowcu Świętokrztyskim, wzniesionych w systemie deweloperskim, udało się zarezerwować zaledwie w ciągu tygodnia odkąd Ostrowieckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego uruchomiło taką możliwość.
-Ten teren przez lata straszył, a nawet stwarzał zagrożenie dla mieszkańców i nikt nie miał pomysłu co z nim zrobić -przypomina prezydent Jarosław Górczyński. Wspólnie ze spółką OTBS podjęliśmy się trudnego zadania uporządkowania tego terenu, a dziś rozpoczynamy realizację nowego zadania, polegającego na wniesieniu nowoczesnego osiedla.
-Cieszę się, że ten teren będzie miał przywrócone swoje funkcje społeczne, bo przecież mieszkalnictwo takowym jest -dodaje prezes OTBS, Piotr Dasios. Liczę, że dwa bloki wyróżniające się nowoczesną architekturą, które tu wzniesiemy, będą wizytówką Ostrowca Świętokrzyskiego.
Warunkiem podpisania przedwstępnej umowy sprzedaży na mieszkanie w blokach przy ulicy Kopernika 34a (w formie aktu notarialnego), której termin przewidziany jest na luty-marzec br., jest podpisanie umowy rezerwacyjnej i wniesienie wstępnej opłaty. Wzór umowy rezerwacyjnej jest dostępny w sekretariacie siedziby OTBS (ul. H. Sienkiewicza 65/10A, Ostrowiec Św.) w godz. 10 -14. Szacunkowy koszt m kw. mieszkania na ul. Kopernika 34 A wyniesie 3.350 zł brutto (+-5%), bowiem ostateczna cena będzie podana po rozstrzygnięciu przetargu. Z kolei koszt podziemnego miejsca parkingowego
wyniesie 15.000 zł brutto. OTBS zapowiedziało także, że niebawem rozpisany będzie konkurs na nazwę osiedla.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *