Wielki charytatywny pokaz mody na koniec karnawału

18 lutego w Bałtowskim Zapiecku odbędzie się kolejna edycja charytatywnego Pokazu Mody ?Dzieci-Dzieciom?.
Sprzedaż cegiełek wstępu właśnie ruszyła.
Andrzejkowy Pokaz Mody ?Dzieci-Dzieciom?, który Stowarzyszenie Delta i Fundacja Spełnionych Marzeń organizują na terenie Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego od 2014 roku, przeistoczył się w Karnawałowy Pokaz Mody. Niezmienny pozostaje cel ? pomoc małym pacjentom Oddziału Onkologii i Hematologii Dziecięcej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach ? oraz formuła. Będzie profesjonalny wybieg modowy, najnowsze kolekcje odzieżowych marek, gwiazdy, osobistości i podopieczni fundacji w roli modeli, aukcja charytatywna, zabawa do białego rana i niespodzianki, do których organizatorzy zdążyli już przyzwyczaić.
Pomagają z uśmiechem na twarzach
Fundacja Spełnionych Marzeń istnieje od 2002 roku. Opiekuje się dziećmi z chorobami nowotworowymi z pięciu specjalistycznych ośrodków, w tym także leczącymi się na dziecięcym oddziale onkologicznym Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach. Naczelną zasadą działania Fundacji jest bezpośredni kontakt z chorymi dziećmi. Dzieci biorą aktywny udział  również w pokazie mody. Wcielają się w rolę modeli i profesjonalny wybieg przemierzają wspólnie z gwiazdami, znanymi ze szklanego ekranu przyjaciółmi fundacji.
– Pokaz Mody ?Dzieci ? Dzieciom? to absolutnie radosne wydarzenie ? mówi Monika Lichota, dyrektor Działu Marketingu Stowarzyszenia Delta. – Dzieci przeżywają swoją rolę podczas pokazu, śmieją się, są szczęśliwe, bo biorą udział w czymś ważnym. Nastrój tego wieczoru jest niepowtarzalny.
Karnawałowy Pokaz Mody, wcześniej Andrzejkowy Pokaz Mody, łączy szczytny cel z eventem modowym i taneczną zabawą. Tak pożegnać karnawał można tylko w Bałtowie.
Wieczór pełen niespodzianek
W województwie świętokrzyskim, zwłaszcza w odległości od jego stolicy, profesjonalnych pokazów mody organizuje się niewiele lub wcale. Pokaz Mody ?Dzieci-Dzieciom? jest w pełni profesjonalnym i w pełni modowym wydarzeniem. Składa się z dwóch części: pokazu kolekcji ubrań marek dziecięcych i dorosłych. Dzieci zaprezentują w tym roku ubranka z charakterem marki ENDO, a dorosłe modelki, między innymi członkinie Biznes Klub Malowany Szminką najnowszą kolekcję marki rodem z Kielc ? MILAGO. Szyku modelkom doda Polskie Srebro, biżuteria, która nadąża za trendami.
Znaczeniu przedsięwzięciu dodaje obecność gwiazd. Wieczór w tym roku poprowadzą Katarzyna Cichopek-Hakiel i Szymon Majewski. Obecność już zapowiedzieli między innymi Paweł Stasiak, którego zespół Papa D. zagra koncert.
– Już wiele gwiazd potwierdziło swoją obecność ? mówi Monika Lichota. – Mają wielkie serca.
Niespodzianek podczas wydarzenia na pewno nie zabraknie. Jedną z nich są gifty od gwiazd, które będzie można wylicytować. Wśród przedmiotów przeznaczonych na licytację znajdą się między innymi gitara akustyczna z autografami czołówki polskich muzyków bluesowych i rockowych, obrazy olejne współczesnych malarzy, rękawice bokserskie Agnieszki Rylik i biżuteria z kolekcji Pecunia Domu Mody FORGET_Me_NOT. Cegiełki wstępu w cenie 150 zł od osoby są już w sprzedaży. Szczegóły tutaj.

s3_6c78fe2f27903405ff8c133677b8a97a

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *