Zapraszamy na spektakl „Pół na pół” (zdjęcia)

Agencja Artystyczna Monolit zaprasza na spektakl ?Pół na pół”, który zostanie wystawiony 26 lutego, w niedzielę o godz. 18 w Kieleckim Centrum Kultury przy Plac Moniuszki 2B.
Bilety w cenach: 40 zł, 45 zł, 50 zł i 55 zł można nabyć w Kasie Biletowej Kieleckiego Centrum Kultury (tel. 41 343 81 42, kasa KCK czynna: od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 – 17:00) oraz w Internecie na portalach kupbilecik.pl i ticketpro.pl.

Pol_Na_Pol_fot2_Andrzej_RamsPol_Na_Pol_fot3_Andrzej_RamsPol_Na_Pol_fot4_Andrzej_RamsPol_Na_Pol_fot5_Andrzej_RamsPol_Na_Pol_fot6_Andrzej_RamsPol_Na_Pol_fot_Andrzej_Rams

 

 

 

 

 

Sztuka przedstawia perypetie przyrodnich braci, którym w realizacji życiowych planów i marzeń stoi na przeszkodzie własna matka. Świetnie napisane, błyskotliwe i zabawne dialogi, wyraziście nakreślone postacie. Piętrowe kłamstwa, zwroty akcji, mnóstwo humoru i Piotr Polk oraz Piotr Szwedes w rolach głównych. Tego nie można przegapić!
?Pół na pół” to przesycona czarnym humorem komedia, opowiadająca o dwóch przyrodnich braciach, którzy postanawiają pozbyć się swojej rodzicielki. Czy można polubić kogoś, kto źle życzy własnej matce? Okazuje się, że i owszem. Karol i Jan, którzy na początku jawią nam się jako dwa niezbyt sympatyczne typy (jeden chce uciec, bo ma dość opiekowania się na wpół sparaliżowaną staruszką, drugiemu najbardziej zależy na pieniądzach ze spadku), powoli odkrywają coraz mroczniejsze tajemnice, które pokazują, jakim potworem była i jest ich własna matka.
Nestorka rodu nie pojawia się na scenie, jej obecność sygnalizuje tylko natarczywy dzwonek, a mimo to mamy świadomość, że nadal jest wszechobecna i wciąż tyranizuje otoczenie, a na dodatek jest ?niezatapialna” jak nie przymierzając pani Wilberforce z ?Trzeba zabić starszą panią”?

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *