?Łysica? rośnie

Zimowa aura nie przeszkadza przy wznoszeniu budowli Galerii ?Łysica? w Ostrowcu Świętokrzyskim. Równocześnie trwa proces komercjalizacji obiektu.
-Prace budowlane mimo okresu zimowego przebiegają bardzo sprawnie – mówi Dorota Grabska, manager ds. inwestycji P.P.H.U PUBLIMA SP. J. Ze względu na pogodę nastąpiły niewielkie opóźnienia, niemniej jednak przebiegają one zgodnie z harmonogramem robót budowlanych. Obecnie jesteśmy na etapie budowy stanu surowego otwartego, zakończenie prac stanu surowego datowane jest na kwiecień br. Przy pomocy firmy zewnętrznej równocześnie z budową trwa proces komercjalizacji obiektu.
-Co do procesu komercjalizacji, to jesteśmy na etapie prowadzenia rozmów z potencjalnymi najemcami i zmierzamy w kierunku zawierania umów najmu -dodaje Dorota Grabska. Na tym etapie nie możemy ujawnić listy najemców, możemy jednak zapewnić, iż będą to najemcy z różnych branż tak, aby każdy odwiedzający naszą galerię mógł znaleźć coś dla siebie.
Wcześniej właściciele obiektu zapowiedzieli, że operatorem spożywczym będzie ?Lidl?.
Zakończenie i oddanie pierwszej części galerii do użytku zaplanowano na styczeń 2018 r.

Print Friendly, PDF & Email

2 thoughts on “?Łysica? rośnie

 • 10 lutego 2017 at 20:11
  Permalink

  czyli nie mają zadnego najemcy oprocz lidla. galeria bedzie stala pusta jak galeria kamienna w starachowicach. pustostan w samym centrum. brawo

  Reply
  • 30 września 2017 at 12:50
   Permalink

   Co z galerią? taki piękny teren,który mógł być wykorzystany inaczej,na ten moment straszy szkieletem galerii?lubicie marnować czas prawda?a pod względem informacji jesteśmy 3-cim światem….Dajcie jasną odpowiedz i nie mydlcie ludziom oczu.

   Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *