Pięściarski mecz Polska ? Białoruś już w najbliższy piątek! Mamy dla Was wejściówki – wystarczy odpowiedź na proste pytanie…

W najbliższy piątek, 3 marca o godz. 18.00, na ringu w ostrowieckiej hali odbędzie się międzypaństwowy, pięściarski mecz Polska ? Białoruś.
Bilety nadal w sprzedaży. Wychowankowie KSZO w walkach pokazowych
Bilety na to atrakcyjnie zapowiadające się widowisko bokserskie można nabywać w hali KSZO, Pływalni Rawszczyzna, sklepach sportowych Active Zone, Centrum Sport i Hi-Sport. Pół godziny przed prezentacją obu ekip, o 17.30, odbędą się dwie walki pokazowe z udziałem pięściarzy KSZO. Na ringu zaprezentują się podopieczni trenerów Eugeniusza Ciocha i Wojciecha Surowca ? Albert Orzeł i Andrzej Kołton.
Mecz Polska ? Białoruś w Ostrowcu Św. zostanie rozegrany w ramach nowego projektu Polskiego Związku Bokserskiego pt. ?Światowa Konfrontacja Boksu Olimpijskiego?. Działacze pięściarskiej centrali liczą na to, że rozgrywane mecze z silnymi, europejskimi zespołami okażą się nie tylko sportowym, ale i medialnym sukcesem.
W składzie olimpijczycy z Rio
kadraTrener reprezentacji Polski, Karol Chabros, podkreśla, że w meczu Polska ? Białoruś Polskę reprezentować będą najlepsi z najlepszych polskich pięściarzy. Reprezentacja Polski przyjedzie więc do naszego miasta w najsilniejszym składzie, w tym z dwoma olimpijczykami z Igrzysk Olimpijskich w Rio. W wadze do 49 kg wystąpi Jakub Słomiński, w wadze do 52 kg Maciej Jóźwik, w wadze do 56 kg Adrian Kowal lub Jarosław Iwanow, w wadze do 60 kg Radomir Obruśniak, w wadze do 64 kg Mateusz Polski, w wadze do 69 kg Damian Kiwior, w wadze do 75 kg Bartosz Gołębiewski i Daniel Adamiec, w wadze do 81 kg Arkadiusz Szwedowicz i Mateusz Goiński, w wadze do 91 kg Igor Jakubowski, a wadze +91 kg Kamil Bodzioch.
Przed ostrowiecką widownią wystąpi więc najbardziej utytułowany w biało ? czerwonych szeregach Igor Jakubowski – wicemistrz Europy oraz uczestnik Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro w 2016.
Mecz Polska – Białoruś jest sporą promocją Ostrowca Świętokrzyskiego. Białorusini stanowią absolutnie europejską czołówkę. Wart więc na to spotkanie wybrać się całymi rodzinami, tym bardziej że to ważne wydarzenie dla ostrowieckiego i świętokrzyskiego nie tylko boksu, ale sportu w ogóle.
Przypomnijmy, że reprezentacja Polski zmierzy się 21 kwietnia z Niemcami, 26 maja w Kielcach z Rosją. 22 września odbędzie się mecz Polska ? Irlandia, a 27 października Polska ? Turcja. Najprawdopodobniej  transmisje z meczów prowadzić będzie TVP 3.

Mateusz Polski
Mateusz Polski
Daniel Adamiec
Daniel Adamiec
Arkadiusz Szwedowicz
Arkadiusz Szwedowicz
Igor Jakubowski
Igor Jakubowski

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Oficjalne ważenie w Galerii Ostrowiec
2 marca o 16.00 w Galerii Ostrowiec odbędzie się oficjalne ważenie zawodników tak reprezentacji Polski, jak i Białorusi. Będzie to preludium do piątkowego meczu. To dobry pomysł, bo widać, że KSZO chce wyjść z ofertą do kibiców, a nie zamykać się nawet w najpiękniejszej hali i salach treningowych. KSZO, jako klub, ma spore doświadczenie, bo przecież współorganizował już dwie, duże gale boksu zawodowego. Jesteśmy przekonani, że i 3 marca na mecz Polska ? Białoruś przyjdzie równie dużo kibiców.
Włodarze Polskiego Związku Bokserskiego zakładają, że na trybunach nowoczesnej, ostrowieckiej hali sportowej KSZO zasiądzie nawet 2 tys. kibiców. Mecz patronują regionalne i ogólnopolskie media sportowe. Spotkanie pokaże również TVP 3, której to produkcję zapewnić ma blisko 20 – osobowa ekipa realizatorska. Wszystko w technologii HD z tzw. pompą produkcyjną. Prócz efektów świetlnych i profesjonalnej oprawy dźwiękowej sportowy spektakl uatrakcyjnią dodatkowo pokazy taneczno – akrobatyczne.
Uwaga! Mamy wejściówki dla 15 kibiców!
Podczas ważenia, które odbędzie się w Galerii Ostrowiec rozdamy bilety na mecz dla 15 laureatów naszego konkursu, którzy jako pierwsi na adres e-mailowy ostrowiecka@ostrowiecka.pl (do środy, do godz. 12.00) prześlą odpowiedzi na pytania: ?Gdzie, kiedy i o której godzinie odbędzie się mecz  bokserski reprezentacji Polski i Białorusi?? Szczęśliwi wygrani zostaną poinformowani o wyniku konkursu na stronie www.ostrowiecka.pl w środę, 1 marca, o godz. 18.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *