Droga na Bałtów zamknięta od skrzyżowania z ulicą Jana Samsonowicza do granicy z województwem mazowieckim

Trwa rozbudowa DW 754 Ostrowiec Świętokrzyski ? Bałtów. mapka 1W dniu 7 marca, we wtorek, na remontowanym odcinku nastąpi zmiana w organizacji ruchu. Droga wojewódzka nr 754 od skrzyżowania z ul. Jana Samsonowicza do granicy z woj. mazowieckim zostanie zamknięta. Nie będzie także możliwy wjazd w DW 754 od strony DK 79.

Wprowadzone zamknięcie nie dotyczy: pojazdów budowy i przejazdu za zgodą kierownika budowy, pojazdów służbowych Policji i Straży Pożarnej, pojazdów służb komunalnych i utrzymania dróg, pojazdów komunikacji zbiorowej, dojazdu do posesji w miejscowościach: Sudół, Maksymilianów, Rudka Bałtowska, Bałtów, Skarbka, Pętkowice, Okół, Michałów, Czekarzewice I oraz Czekarzewice II.
Dla pojazdów o masie powyżej 12 ton  objazd będzie się odbywał ul. Jana Samsonowicza, DW 755 (m.in. przez, Ćmielów, Ożarów),  DK 79, przez m.in. Tarłów i Lipsko oraz DW 747 do Solca n. Wisłą.   
Pojazdy o masie poniżej 12 ton będą kierowane ul. Jana Samsonowicza, ul. 11 Listopada, al. Jana Pawła II, ul. Siennieńską, drogami powiatowymi (przez m.in. Sarnówek, Sienno, Wygodę, Walentynów), DK 79 przez m.in. Lipsko oraz DW 747 do Solca n. Wisłą.
Zakaz ruchu na DW 754 nie będzie dotyczył autobusów udających się docelowo do kompleksu turystycznego w Bałtowie. Przewidziano również dojazd do Bałtowa dla pojazdów poniżej 12 ton drogą powiatową od strony Sienna przez m.in. Trzemchę Górną i Antoniów.
Utrudnienia potrwają do 31 lipca. O wszelkich zmianach w tymczasowej organizacji ruchu będziemy informować na bieżąco.

mapka 2

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *