Pomoc dla Kasi. Mamy ogromne serca (zdjęcia)

Szczytny cel, niepowtarzalny koncert oraz wspaniała publiczność. W tych słowach najkrócej można opisać sobotnie muzyczne wydarzenie, które odbyło się w Domu Kultury w Ćmielowie.

Dzięki imponującemu zaangażowaniu Stowarzyszenia Ćmielowiacy oraz Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Ziemi Ćmielowskiej udało się zorganizować koncert charytatywny dla rodziny, której ogień strawił dom. Na scenie nieodpłatnie zagrały: Fantazja z Księżomierzy, Mirage MST, Master Team, Szarotka, System Band oraz Champion. Wystąpienia zespołów wspaniale bawiących publiczność były przeplatane aukcjami.
Obecne na sali osoby chętnie włączały się do licytacji. Prowadzącymi imprezę byli: Jolanta Madioury, Katarzyna Nikodem oraz Marek Terczak. W holu Domu Kultury młodzież z Klubu ?Ćma? sprzedawała cegiełki w postaci ręcznie robionych, pysznych ciastek. Strażacy OSP Ćmielów rozdawali ulotki instruujące, jak ustrzec się od pożaru w domu. Na koncercie obecna była także pani Teresa Katarzyna Wojaczyńska, która nie kryła wzruszenia dziękując za okazałą pomoc.
-Ludzie mają ogromne serca, potrafią się jednoczyć w tragedii, reagować na ból i krzywdę ludzką, są dobroduszni – podsumowują zgodnie sobotni koncert charytatywnym J. Madioury oraz K. Nikodem.

Print Friendly, PDF & Email

One thought on “Pomoc dla Kasi. Mamy ogromne serca (zdjęcia)

 • 22 marca 2017 at 16:39
  Permalink

  W związku z tym że zespół SYSTEM BAND zgłosił się do udziału w koncercie tydzień przed wydarzeniem, nie mieliśmy możliwości poprawienia ogłoszeń wiedzieli o tym
  Jest mi przykro z zaistniałej sytuacji za co Przepraszam. Redaktor Gazety Ostrowieckiej, mogła nie wiedzieć, ponieważ nie było Was na plakatach, a może moje przeoczenie nie informując jej o WAS, doprowadziło do tej sytuacji. Przypominam że Pani Redaktor sama licytowała aby dołożyć swój wkład w tą POMOC, z pewnością nie chcieliśmy urazić nikogo.
  Bardzo dziękuję SYSTEM BAND za udział w koncercie.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *