Recman obchodzi pierwsze urodziny w Ostrowcu Świętokrzyskim. Niespodzianka dla naszych Czytelników

W niedzielę, 23 kwietnia, marka Recman obchodzi pierwszą rocznicę otwarcia salonu w Ostrowcu Świętokrzyskim.
Z tej okazji na wszystkich tych, którzy odwiedzą tego dnia salon mieszczący się w Galerii Ostrowiec przy ul. Mickiewicza 30, czeka niespodzianka. W tym dniu będą mogli skorzystać ze zniżki 20% na cały nieprzeceniony asortyment w salonie.
fot. 3Niespodzianka dla Czytelników
Specjalnie dla naszych czytelników wspólnie z recman.pl przygotowaliśmy zabawę, w której do wygrania są atrakcyjne nagrody:
• I miejsce: perfumy Black by  Recman + upominki
• II miejsce: perfumy Recman Challenger + upominki
• III miejsce: elegancki krawat + upominki
Aby wziąć udział w zabawie wystarczy do 21 kwietnia br. do godz. 10, wysłać maila na adres ostrowiecka@ostrowiecka.pl i napisać co Wam się najbardziej podoba w kolekcji Recman.
Wśród nadesłanych odpowiedzi wybierzemy trzy najciekawsze, a do ich autorów trafią nagrody.
Pamiętajcie, aby w mailu podać nr telefonu do kontaktu.
DSC_6891O marce Recman
Znana na polskim rynku od 1986 r. firma Recman, to polska marka, z ponad 30-letnim doświadczeniem w krawiectwie męskim. Jej projektanci wyznaczają trendy mody męskiej, z najwyższą starannością pracując nad każdym detalem. To podejście sprawiło, że z niewielkiego zakładu, fi rma przerodziła się w dynamicznie rozwijającą się markę odzieżową.
Flagowym wyrobem marki Recman są garnitury oraz marynarki wytwarzane w Polsce z najwyższej jakości materiałów. W asortymencie znajdują się również m.in. koszule, spodnie, kurtki, płaszcze, swetry i bluzy, bielizna, obuwie oraz stylowe akcesoria. Od 2011 r. Recman jest Oficjalnym Sponsorem Reprezentacji Polski Mężczyzn w Tenisie.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *