Zapraszamy na IV odcinek Magazynu Sportowy Ostrowiec (zapowiedź, wideo)

W kolejnym odcinku Magazynu ?Sportowy Ostrowiec? wystąpią Łukasz Dybiec – przewodniczący Wydziału ds. Finansowych i Marketingu Polskiego Związku Bokserskiego, wiceprezes Świętokrzyskiego Związku Bokserskiego, wiceprezes KSZO ds. boksu i radny powiatowy i Eugeniusz Cioch ? były pięściarz, a obecnie szkoleniowiec KSZO.

Świętokrzyska 11. Nowy ring bokserski,  w pełni wyposażona przestronna sala treningowa, kapitalne warunki do treningu bokserskiego, czyli wszystko, o czym kilkanaście lat temu  zawodnicy ostrowieckiego KSZO mogli tylko pomarzyć. Tak w tej chwili wygląda zaplecze sekcji pięściarskiej ostrowieckiego klubu. Nie wróci już niezapomniany klimat, jaki towarzyszył niedzielnym meczom pięściarskim w wyburzonej hali KSZO, w której blisko półtoratysięczny tłum dopingował pięściarzy KSZO. Ale powstaje coś nowego, sukcesywnie krok po kroku  ostrowiecki boks odbudowy swoją pozycję i pnie się w hierarchii drużynowej w Polsce. Wszystko to dzięki metodycznej pracy osób zarządzających oraz trenerów i właśnie z dwójką liderów, jakimi bez wątpienia są prezes Łukasz Dybiec oraz trener Eugeniusz Cioch rozmawiamy w najnowszym odcinku magazynu ?Sportowy Ostrowiec?.
Co ciekawego powiedzieli nam nasi rozmówcy na temat przeszłości teraźniejszości i planów na przyszłość dowiecie się oglądając nasz magazyn w najbliższy weekend.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *