Moc atrakcji na Jarmarku Opatowskim

W tym roku ?Jarmark Opatowski? odbędzie się w dniach od 3 do 4 czerwca. Impreza będzie miała charakter kulturalno ? sportowy.
3 czerwca wystąpią talenty opatowskie – dzieci i młodzież z terenu miasta i gminy Opatów, min. z Publicznego Przedszkola w Opatowie, SZS Nr 1 w Opatowie i SZS Nr 2 w Opatowie. Zaprezentuje się Teatr ?ARS? ze Stowarzyszenia ?Nasze Kobylany? z przedstawieniem ?Muzyka jest wieczna?. Zaśpiewają solistki Studia Piosenki OOK, a Opatowski Teatr Muzyczny po raz kolejny pokaże  publiczności spektakl pt. ?Zakochani w Paryżu?. Na zakończenie zagra młodzieżowy zespół Muzyczny ?Avart?.
Podczas imprezy nie zabraknie konkursów przygotowanych przez Opatowski Ośrodek Kultury. Przez cały czas będzie działało wesołe miasteczko dla najmłodszych. Ponadto będzie można odwiedzić kino Cinema 7D z tunelem grawitacyjnym, a dla wielbicieli muzyki biesiadnej i ludowej wystąpi kapela ludowa ?Siema? Jarka Majchrzaka.
Niedziela, 4 czerwca, upłynie pod hasłem: ?Puchar Narodów Strongman?. Organizatorem jest Opatowski Ośrodek Kultury we współpracy z Harlem Strongman Federation pod kierownictwem sędziego międzynarodowego Piotra Kwiatkowskiego. Wystąpi dziesięciu zawodników wybranych spośród ośmiu państw Europy, między innymi zawodnicy z takich krajów jak Polska, Czechy, Słowacja, Węgry, Litwa, Ukraina, Białoruś, Serbia. Takich imprez na terenie Europy odbywa się osiem. Finał tych zmagań odbędzie się w Barcelonie na imprezie Arnolda Schwarzeneggera pod tytułem ?Arnold Classic?.
Zawodnicy Strong Man wystąpią w 6/7 konkurencjach np. ?tarcze?- przenoszenie dwóch serc z kamienia o wadze 200 kg na odległość, ?opona?- przerzucanie opony o wadze 420 kg 5 razy itp. Nie zabraknie licznych konkursów dla publiczności. Imprezę poprowadzi Znany prezenter Radia Eska i TV TVN ? Piotr Woltman. Oprawą muzyczną zajmie się rezydent klubu muzycznego Dj Balu. Na zakończenie wystąpi Strong Man Jacek Dymek jako Elvis.
Impreza odbywa się pod patronatem Marszałka Województwa Świętokrzyskiego i Burmistrza Miasta i Gminy Opatów.

unnamoedunnamed

Print Friendly, PDF & Email

One thought on “Moc atrakcji na Jarmarku Opatowskim

  • 30 maja 2017 at 12:50
    Permalink

    Jarmark to chyba będzie tylko w tytule bo nic w grafiku nie ma na temat jarmarcznych atrybutów

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *