Roksana Brzóska w Muszyniance Muszyna. Biegły rewident w siatkarskim KSZO

To już pewne! Roksana Brzóska – dotychczasowa przyjmująca orlenligowego KSZO – w nowym sezonie będzie występowała w ekipie Muszynianki Muszyna.
Tymczasem w naszym klubie trwa audyt finansowy. Klubową kasę prześwietla biegły rewident. Dopiero po zakończeniu jego pracy i poznaniu rzetelnych danych finansowych będzie ? jak podkreśla szef rady nadzorczej sportowej spółki akcyjnej i wiceprezes KSZO ds. piłki siatkowej Mariusz Rokita –  możliwe podpisanie umów z nowym trenerem, którym jak wszystkie znaki na niebie wskazują będzie Adam Grabowski, a także z nowym prezesem, bo jak wiemy Tomasz Półgrabski zrezygnował z zajmowanej funkcji.
Jedno jest pewne, że obecnie, do powołania nowego prezesa, największy wpływ na sprawy i sportowe i merytoryczne oraz organizacyjne w klubie ma właśnie Mariusz Rokita. Podkreśla, że KSZO jest już po słowie z trenerem Adamem Grabowskim, który w minionym sezonie pracował w Pałacu Bydgoszcz, a wcześniej był szkoleniowcem PTPS Piła, Atomu Trefl Sopot i Budowlanych Łódź. Właściwie, KSZO czeka już tylko na jego podpis pod kontraktem. Jak się dowiedzieliśmy, do 15 czerwca powinniśmy poznać niemalże wszystkie rozwiązania szkoleniowe i organizacyjne oraz rozpocząć budowę kadry drużyny.
Informowaliśmy już, że trener Grabowski rozmawiał już z kilkoma naszymi zawodniczkami. W KSZO pozostanie Białorusinka, Olga Pauliukouskaya. W naszym klubie nadal będą także występowały Dorota Ściurka, Katarzyna Szałankiewicz, Ewelina Polak i Paulina Stroiwąs.
-Poszukujemy zawodniczki na pozycjach przyjmującej i środkowych ? mówi Mariusz Rokita.
Sezon 2017/2018 rozpocznie się w Orlen Lidze w połowie października, a zakończy dla drużyn, które nie będą brały udziału w barażu o Orlen Ligę 22 kwietnia. Już dziś można powiedzieć śmiało, że celem naszej drużyny będzie zajęcie miejsca w pierwszej dziesiątce. Drużyny z miejsc 11-12 będą walczyły o uniknięcie barażu, a ekipy z miejsc 13 i 14 zanotują bezpośredni spadek do I ligi.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *