Dramat w czterech ścianach mieszkania

Czy to możliwe, by 62-latek najpierw udusił swą zonę, a potem popełnił samobójstwo? Takiej wersji nie wykluczają obecnie śledczy, którzy badają kulisy zdarzenia z dnia 29 czerwca 2017 r.

Jak informowaliśmy, na jednym z ostrowieckich osiedli w mieszkaniu, ok. godz. 6, policjanci znaleźli dwa ciała ? mężczyzny i kobiety. Policjantów powiadomił mężczyzna, mówiąc, że nie może skontaktować się z członkami swojej rodziny. Na miejscu policjantom w wejściu do środka mieszkania udzielili pomocy strażacy. Znaleziono dwa ciała: kobiety i mężczyzny w wieku 62 lat. Na polecenie prokuratora ciała zostały zabezpieczone, celem dokonania sekcji zwłok.

-Prokuratura Rejonowa w Ostrowcu Świętokrzyskim prowadzi śledztwo w sprawie śmierci dwojga małżonków w wieku 61 i 62 lat w mieszkaniu w Ostrowcu Świętokrzyskim ?informuje prokurator Daniel Prokopowicz, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Kielcach. Ciała obu ofiar ujawniono rano w dniu 28.06.2017 r. Znajdowały się w zamkniętym od wewnątrz mieszkaniu. Na miejscu wykonano z udziałem prokuratora pierwsze czynności procesowe. W dniu 29 czerwca 2017 r. w godzinach popołudniowych wykonano sekcje zwłok. Zebrane dotychczas dowody, w tym przede wszystkim wstępne wyniki sekcji, wskazują, że kobieta została uduszona, a mężczyzna popełnił samobójstwo i zdarzenia te rozegrały się wewnątrz mieszkania bez udziału innych osób.

Prokuratura nie udziela szczegółowych informacji na ten temat. Śledztwo jest na początkowym etapie, a poza tym ważne jest dobro rodziny osób nieżyjących. Pod uwagę brane są różne wersje zdarzeń.

Wypada przypomnieć (oczywiście bez snucia analogii), że nie tak dawno informowaliśmy o tragedii, jaka rozegrała się między byłymi małżonkami. Kobieta straciła życie jako pierwsza, a potem jej były małżonek popełnił samobójstwo.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *