Pomóżmy wygrać niezwykły plac zabaw dla dzieci!

W miniony piątek PSP Nr 7 zajmowała z 4540 głosami 44 miejsce w rankingu głosowania w konkursie Podwórko Talentów NIVEA! Jeśli ostrowczanie chcą, aby jedno z 20 Podwórek Talentów powstało przy szkole na Pułankach powinni w terminie do 31 lipca wspierać zgłoszenie, oddając codziennie głosy na stronie  www.podworko.nivea.pl. Głosy można także oddawać poprzez aplikację mobilną na smartfonie czy tablecie. Warto także udostępniać link do nagrodzonego przez jury konkursu filmu przedstawiającego zdolne dzieciaki z PSP Nr 7. Przypomnijmy, przed dwoma laty dzięki internautom powstało takie podwórko przy PSP Nr 14 na Stawkach.

Natalia i Mateusz_wizualizacja
Jak nas poinformowano, do drugiego etapu konkursu z terenu naszego województwa zakwalifikowały się także zgłoszenia z filmami ze Skarżyska-Kamiennej, Kielc, Starachowic i Radkowa! NIVEA wierzy, że w każdym dziecku drzemie ukryty talent, a zadaniem dorosłych jest wspieranie drogi do odkrycia i rozwijania wyjątkowych umiejętności. Dlatego do projektu zostały zaproszone szkoły podstawowe, gminy, wspólnoty i spółdzielnie mieszkaniowe, których zadaniem było stworzenie wideo lub prezentacji przedstawiającej talenty dzieci.
-Bardzo cieszy nas bardzo wysokie zaangażowanie lokalnych społeczności, które potwierdza bardzo duża ilość zgłoszeń jakie otrzymaliśmy. Poprzednie edycje naszego konkursu pokazują, że wspólne działanie i wzajemne wsparcie pozwalają osiągnąć cel, dlatego zachęcamy do głosowania na zgłoszenie z Waszej okolicy. Każdy głos jest na wagę złota i może przesądzić o zwycięstwie, dlatego warto głosować codziennie i zachęcić do tego wszystkich ? mówi CSR Manager NIVEA, Katarzyna Singh.
Do konkursu wpłynęło ponad 500 zgłoszeń. Jury z Natalią Kukulską i Mateuszem Kusznierewiczem na czele wybrało spośród nich 200 najlepszych filmów i prezentacji, które trafiły do 2 etapu rywalizacji.
Podwórka Talentów, które powstaną w 20 lokalizacjach w całej Polsce, to wyjątkowe miejsca łączące naukę z zabawą, dzięki specjalnie zaprojektowanym, nowoczesnym sprzętom rozwijającym umiejętności dzieci w trzech obszarach: naukowym, artystycznym i sportowym. Kubik do wspinania, bocianie gniazdo, gra twister czy trampolina, to tylko niektóre ze sprzętów, które pozwalają ćwiczyć równowagę, siłę, zwinność czy skoki w dal. Teatrzyk to niezwykłe miejsce, w którym dzieci mogą zamienić się w aktorów lub gwiazdy muzyki. Znajdzie się także miejsce do rysowania dla utalentowanych młodych artystów. Naukowe talenty będą mogły rozwijać się, eksperymentując z dźwiękiem rozchodzącym się, w specjalnych tubach, rowerkiem produkującym prąd, piaskownicą naukową, zegarem słonecznym oraz odwiedzając mini planetarium naukowe.
– Sprzęty na Podwórkach Talentów NIVEA będą tak różne, jak różne są dziecięce uzdolnienia i pasje. Na tym placu zabaw każde dziecko znajdzie coś dla siebie. Dlatego warto wziąć udział w akcji i codziennie oddawać głosy, aby wesprzeć swoich faworytów ? mówi Mateusz Kusznierewicz, ambasador akcji.

KV Podwórko Talentow NIVEA 2017

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *