Magiczne Zakończenie Wakacji. Od jutra będziemy rozdawać wejściówki na Rockowy Sabat!

zdjęcie do prasy 2
Paranienormalni

Festiwal Magiczne Zakończenie Wakacji to trzy dni niezwykłej rozrywki. Dzień pierwszy to roześmiana Świętokrzyska Gala Kabaretowa, drugi dzień to zupełnie nowa propozycja ? Rockowy Sabat. Na zakończenie Festiwalu czeka na was muzyczna impreza pod hasłem Przebój Lata RMF FM i Polsatu. Festiwal, który odbędzie się w tej formie w Kielcach po raz drugi, to kabaretowe i muzyczne podsumowanie roku. Publiczność w przepięknej Kadzielni oraz na żywo przed telewizorami będzie miała okazję bawić się do największych hitów kabaretowych i przebojów, które zawładnęły stacjami radiowymi latem 2017.
Oficjalna strona Festiwalu: www.magicznezakonczeniewakacji.pl tam też można znaleźć wszelkie informacje o zakupie biletów na to szczególne wydarzenie. W nadchodzący weekend nadarza się wyjątkowa okazja, abhttp://magicznezakonczeniewakacji.ply Magiczne Zakończenie Wakacji zobaczyć na żywo na kieleckiej Kadzielni.
Od jutra także nasza gazeta rozpocznie rozdawanie wejściówek na Rockowy Sabat. Informacje szczegółowe pojawią się na stronie inetrnetowej i FB.

25.08.2017
Świętokrzyska Gala Kabaretowa 2017
Już po raz piąty wraz z kończącymi się wakacjami chcemy zaprosić Państwa do Kielc na widowisko, które w odpowiedni sposób podsumuje miniony sezon. Świętokrzyska Gala Kabaretowa 2017 wpisała się już na stałe w kalendarz letnich telewizyjnych kabaretonów. Ponownie w pięknej scenerii Amfiteatru Kadzielnia pragniemy przedstawić największe, kabaretowe hity lata 2017 oraz specjalnie przygotowane na tę okazje premierowe skecze.
Wśród kabaretów, które wstąpią na gali znajdą się: Paranienormalni, Kabaret Młodych Panów, Kabaret pod Wyrwigroszem, Formacja Chatelet, Nowaki, Łowcy.B, Andrzej Grabowski, K2, Kabaret Czesuaf, oprawa muzyczna The Jobers.
Galę po raz kolejny poprowadzą rodowici kielczanie ? Kabaret Skeczów Męczących w towarzystwie pięknej i utalentowanej aktorki Moniki Dryl.

OMD
OMD
SunriseAvenue 2017_IMG_2242
Sunrise Avenue

26.08.2017
Rockowy Sabat
Drugi dzień Festiwalu Magiczne Zakończenie Wakacji to zupełnie nowa propozycja w ramach wyjątkowego weekendu w Kielcach. Rockowy Sabat to koncert dla tych, którzy chcą przypomnieć sobie klimat polskiego i zagranicznego rocka lat 90. Wielkie nieprzemijające przeboje rozbrzmiewać będą w kieleckiej Kadzielni 26 sierpnia. Koncert zostanie wyemitowany na żywo w telewizji Super Polsat.
W koncercie udział wezmą: De Mono, Oddział Zamknięty, Formacja Nieżywych Schabuff,  Mr. Zoob, Rezerwat, Big Day, a także: OMD i Sunrise Avenue oraz Mistrz Magii Marcin Muszyński.
Prowadzenie: Agnieszka Hyży i Maciej Dowbor oraz Iza Dąbrowska i Mikołaj Cieślak

160822_A.Chylinska_0641_kadr
Agnieszka Chylińska
19702415_447051279011356_8381919056159786133_n
Kayah

27.08.2017
Przebój Lata RMF FM i Polsatu
W trzeci dzień festiwalu będziecie mogli zobaczyć największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej w niezwykłym konkursie na Przebój Lata! Przygotowana jest również niespodzianka, wystąpią gwiazdy z zagranicy jakich jeszcze kielecki amfiteatr nie gościł!
W konkursie wystąpią: Ewa Farna, Grzegorz Hyży, Anna Wyszkoni, Kayah, Natalia Szroeder, Gromee, C-Bool, Margaret, Mateusz Ziółko, Karolina Artymowicz oraz Sound?n?Grace i Filip Lato.

Hyży Grzegorz zdjecie 2
Grzegorz Hyży

W koncercie weźmie również udział zwyciężczyni plebiscytu Przebój Lata RMF FM i Polsatu 2016: Sylwia Grzeszczak, gwiazda wieczoru: Agnieszka Chylińska oraz gwiazda Zagraniczna: Filatov & Karas. Prowadzenie: Paulina Sykut ? Jeżyna i Darek Maciborek oraz Kabaret Nowaki.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *