Tak wyglądają nowe wnętrza Subtille. A to dopiero początek nowości…. (zdjęcia)

Od tygodnia produkująca damską bieliznę firma ?Subtille? działa w swej nowoczesnej siedzibie przy ulicy Chrzanowskiego w Ostrowcu Świętokrzyskim.
Choć oficjalne otwarcie zaplanowano  na październik, to w piątek odwiedził ją prezydent Jarosław Górczyński. Po obiekcie oprowadzali go prezes firmy Krzysztof Nowak, dyrektor ds. produkcji Jolanta Sendor oraz Marian Macias – właściciel firmy ?ADMA?, główny wykonawca inwestycji.

-Przeprowadzka przebiegła bardzo sprawnie, bo zajęła nam ona zaledwie półtora dnia – przyznaje prezes ?Subtille?, Krzysztof Nowak. Inwestycję też udało się przeprowadzić dzięki firmie ?ADMA? w błyskawicznym, ośmiomiesięcznym terminie. Mieliśmy też wsparcie ze strony lokalnego samorządu, za co serdecznie dziękuję prezydentowi Jarosławowi Górczyńskiemu oraz Zbigniewowi Wesołowskiemu – głównemu specjaliście ds. obsługi inwestorów.
Sercem nowego obiektu jest szwalnia, którą uzupełniają części magazynowe i biurowo -socjalne.
-Projektując tę siedzibę zależało nam, aby jego najważniejszą część stanowiła szwalnia i tak też się stało, jej powierzchnia to ponad 900 m kw. – mówi prezes ?Subtille?, Krzysztof Nowak. Niebawem pełną parą ruszy krojownia, a także nasze biuro projektowe.
Obiekt wyposażony został w najnowocześniejsze systemy ogrzewania podłogowego, wentylacji, czy przeciwpożarowe.
-Dziękuję właścicielom, że zlokalizowali swą nową siedzibę nie gdzie indziej, ale w Ostrowcu Świętokrzyskim – powiedział prezydent Jarosław Górczyński. To najlepszy dowód na to, że tkwi w naszym mieście olbrzymi potencjał. Uczestniczyłem w procesie inwestycyjnym od samego początku i chcę pochwalić świetną koordynację pomiędzy inwestorem, a wykonawcą. Warunki pracy, jakie zyskały tutaj panie, są doskonałe.
W tym momencie firma ?Subtille? zatrudnia 130 osób, ale już planuje zwiększyć zatrudnienie i szuka kolejnych szwaczek.
-Decyzja o lokalizacji tej siedziby nie mogła być inna, bowiem udało się tutaj stworzyć świetny zespół, za co dziękuję każdej z osób u nas zatrudnionej – mówi prezes Krzysztof Nowak. Teraz z dumą przechadzamy się po galeriach handlowych, wiedząc, że większość oferowanych produktów powstało właśnie nie gdzie indziej, ale w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *