Czas na naukę języka obcego z „Hello”!

Szkoła Językowa „Hello!” w Ostrowcu Świętokrzyskim zaprasza na zajęcia grupowe oraz indywidualne na każdym poziomie znajomości języka. W jej bogatej ofercie znajdują się zajęcia z języka angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego oraz hiszpańskiego.
Szkoła, która zapewnia indywidualne podejście do każdego ucznia, powstała w oparciu o ponad 15-letnie doświadczenie w nauczaniu języka obcego osób ją tworzących.

20645346_332886580467773_7259444001918064894_o
Tel. 602 320 396, e-mail: hello.ostrowiec@interia.pl, www.hello.ostrowiec.pl

Kadrę Szkoły Językowej „Hello!” stanowią nauczyciele będący pracownikami szkół państwowych oraz przedszkoli. Doskonale znają wymagania edukacyjne wynikające z podstawy programowej nauczania języka obcego na każdym etapie edukacji, od przedszkola poprzez szkołę podstawową, gimnazjum oraz szkoły średnie.
Szkoła Językowa „Hello!” z myślą o najmłodszych prowadzi zajęcia z nauki języka angielskiego w formie gier i zabaw – „Hello Kids”.
Mogą w nich uczestniczyć dzieci w wieku od 3 do 6 roku życia. Zajęcia odbywają się w małych grupach, w przyjaznej dla maluchów atmosferze.
-Często rodzice pytają mnie, jak zachęcić dziecko do nauki języka obcego, jak go w ogóle zainteresować takim tematem – mówi Katarzyna Krzyżanowska, ze Szkoły Językowej „Hello”. W oparciu o moje doświadczenia w nauczaniu, wśród dzieci zawsze najlepiej sprawdzają się wszelkiego rodzaju gry i zabawy. Wówczas dziecko pochłania wiedzę niejako „przy okazji”. W nauce języka obcego możemy wykorzystać bardzo wiele naszych rodzimych, dobrze znanych zabaw i przełożyć je na odpowiedni język.
Szkoła Językowa „Hello!” dla dzieci w wieku od 7 lat oferuje zajęcia w formie korepetycji lub lekcji w małych grupach, które dobierane są zarówno pod względem poziomu językowego, jak i wieku.
Szkoła Językowa „Hello!” prowadzi również szkolenia i zajęcia językowe zarówno w siedzibie szkoły, jak również klienta. Szkoła Językowa „Hello!” ma odpowiednie przygotowanie do prowadzenia kursów m.in. z dziedziny Business English, angielski w gastronomii, języka niemieckiego technicznego. Kursy i szkolenia są dostosowane do potrzeb klientów zarówno pod względem czasu trwania, poziomu zaawansowania, jak i częstotliwości zajęć.
Szkoła Językowa „Hello!” zaprasza do współpracy banki, firmy, instytucje, szkoły, przedszkola. Prowadzone są także kursy przygotowujące do wyjazdów za granicę.

f/17

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *