Masa błędów i niecelnych rzutów! Znów porażka szczypiornistów KSZO!

I liga piłki ręcznej mężczyzn. Grupa B. *KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski – MSPR Siódemka Miedź Legnica 24:26 (14:14).

KSZO: Zając, Szewczyk – Grabowski 2, Bulski 2, Falasa 3, Jeżyna 1, Kogutowicz 1, Afanasjev 1, Telka 2, Goliszewski 3, Sobut 4, Antolak 2, Huba 3. Trenerzy: Mariusz Jurasik i Tomasz Radowiecki.
Kary: 4 min. Karne 2/2.

Siódemka Miedź: Mazur, Kaczmarek, Stachurski – Majewski 2, Przybylak 1, Antosik 2, Płaczek 1, Koprowski 2, Próg 1, Ziemiński 4, Piwko 3, Dozdalski 2, Mosiołek 7, Skiba 1. Trener: Paweł Wita.
Kary: 8 min. Rzuty karne: 2/4.

Wydawało się, że po wygranej w Piekarach Śląskich szczypiorniści KSZO Odlewnia mają trudny początek sezonu za sobą. Nic z tych rzeczy… W sobotę ulegli na własnych śmieciach  zespołowi z Legnicy.
KSZO poniósł w pełni zasłużoną porażkę. W całym meczu nasza drużyna popełniła aż 23 błędy w ataku, w tym 13 już w I połowie, w której mimo to w 25 min. prowadziła 12:9, a którą zakończyła remisem.
Po przerwie pomarańczowo – czarni na początku tej odsłony spotkania jeszcze prowadzili, ale później radzili sobie już tylko gorzej… Rywale tymczasem wykorzystali wszystkie potknięcia ostrowczan i gdyby nie rewelacyjna postawa między słupkami naszej bramki Karola Szewczyka, to mogli wygrać jeszcze wyżej.

2 thoughts on “Masa błędów i niecelnych rzutów! Znów porażka szczypiornistów KSZO!

• 30/09/2017 at 21:38

Szkoda tylko, że Pan trener trzyma na boisku Sobuta (12 błędów) i Afanasjewa kosztem innych zawodników. Rozumiem że Sobut jest kolegą Radowieckiego, ale jest też osłabieniem zespołu, jego gra jest katastrofalna i w ataku i w obronie. Miał być wzmocnieniem!!!!!! Afanasjewa trzeba lepiej odżywiać bo nie ma siły dorzucić do bramki.

• 02/10/2017 at 10:01

A może po prostu należałoby dać szansę tym, z których jeszcze nie korzystał trener w tym sezonie a mają np. bardzo dobry rzut z drugiej linii.