Piłkarze KP KSZO 1929 bezlitośni dla beniaminka!

III liga piłkarska. Grupa IV. *Wólczanka Wólka Pełkińska – KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – 0:3 (0:3).

0:1 – Michał Janik, 5 min. (głową)
0:2 – Łukasz Jamróz, 20 min.
0:3 – Czajkowski, 45 min. (z rzutu wolnego)

Wólczanka: Smoleń – Przewoźnik, Walat, Wrona, Wątróbski (70.Khorolskyi) – Lech (46.Gwóźdź), Podstolak, Szewc (65.Czyrny), Kocur (76.Kucharski) – Hul (70.Baran), Pietluch.

KP KSZO: Zacharski – D.Cheba, Kudryavtsev, Czajkowski, Janik (87.Kokosza) – Kapsa (73.Łokieć), Sarwicki (73.Grunt), Mąka (86.Jakubowski), Puton, Persona (81.P.Cheba) – Jamróz. Trener: Tadeusz Krawiec.
Żółte kartki: Lech, Kocoń – D.Cheba

Sędziował: Michał Fudala (KS Brzesko)

Piłkarze KSZO rozegrali w Wólce Pełkińskiej bardzo dobre spotkanie. Przez 90 minut kontrowali przebieg boiskowych sytuacji, w czym z pewnością pomogła im szybko zdobyta głową bramka po rzucie rożnym przez Michała Janika. Po 20 minutach meczu było już 2:0 dla pomarańczowo – czarnych, bo Jakub Kapsa popisał się mierzonym podaniem do Łukasza Jamroza, a nasz napastnik mimo asysty rywala ubiegł zarówno jego, jak i bramkarza Wólczanki. W I połowie – jak się okazało – wynik spotkania ustalił Paweł Czajkowski. Kapitan KSZO, który w tym spotkaniu zastąpił Kamila Sołtykiewicza na pozycji stopera, strzelił gola z rzutu wolnego, egzekwowanego z około 30 metrów.

W II połowie bliscy podwyższenia wyniku byli ponownie Paweł Czajkowski, który po rzucie rożnym trafił w boczną siatkę oraz próbujący lobować bramkarza gospodarzy Tomasz Persona.