?Galeria Ostrowiec? po nowemu. „After Party” na urodziny

W dniu 21 października br. przy okazji urodzin Galerii Ostrowiec zostanie oficjalnie otwarta jej nowa część. Jednak nowi najemcy pojawiać się mają w obiekcie w różnych datach, niemniej pierwsi z
nich zadebiutują właśnie tego dnia.
Jak udało nam się ustalić, w dobudowanym budynku pojawią się powiększone salony CCC oraz Reserved, nowy salon Martes Sport, zaś w dwóch z trzech nowych budynkach – salon ?Pepco? oraz sklep ?Jysk? w nowej lokalizacji.
afterZnany z takich hitów, jak ?Ona lubi pomarańcze?, czy ?Nie daj życiu się? zespół ?After Party? uświetni urodziny Galerii Ostrowiec, które zaplanowano na sobotę 21 października br. W tym dniu w godzinach 11 – 19:15 na klientów Galerii Ostrowiec będą czekać liczne atrakcje oraz nagrody. Na scenie pojawią się zwycięzcy programu Mam talent – Duet Delfina i Bartek, która wprowadzi publiczność w niezwykły świat akrobacji. Dla najmłodszych zostanie wydzielona strefa z watą cukrową i popcornem, kącik plastyczny oraz zorganizowane zostaną warsztaty projektowania i wykonywania biżuterii.
Ponadto, każdy z klientów Galerii będzie mógł przenieść się do świata wirtualnej rzeczywistości za pomocą specjalnych okularów oraz konsoli PlayStation. Na zakończenie urodzinowego dnia o godzinie 18:30 na scenie, zlokalizowanej na parkingu przy Galerii Ostrowiec, pojawi się zespół ?After Party?, którego koncert z pewnością będzie gwarancją niezapomnianych emocji i rozgrzeje naszych klientów w ten październikowy wieczór. Zwieńczeniem koncertu będzie pokaz sztucznych ogni.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *