Materace na miarę XXI wieku

Każdy z nas zna powiedzenie: jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz. Jakże ważne w codziennym życiu. Od tego bowiem, jak się wyśpimy zależy nasz kolejny dzień. Czy wstaniemy wypoczęci i pełni energii do działania, czy może zmęczeni, niewyspani i rozdrażnieni. Jakość snu w dużej mierze zależy od łóżka, na którym śpimy. A dokładnie od materaca, jakiego używamy. O komfort naszego snu z pewnością zadba polski producent materacy Frankhauer, sprzedający swe produkty pod marką „Materace dla Ciebie”.

-Produkty „Materace-dla-Ciebie.pl” łączą w sobie wysoką jakość, staranność wykonania i niezwykły komfort. Firma stawia przede wszystkim na zadowolenie klientów i indywidualny dobór produktu do potrzeb użytkownika- informuje konsultant sklepu z materacami Materace dla Ciebie. Zróżnicowana oferta daje możliwość idealnego dopasowania materaca. W sklepie znajdą Państwo materace kieszeniowe 7 – i 9- strefowe,bonellowe, piankowe, wysokoelastyczne, lateksowe, ortopedyczne, na stelażu i wiele innych.

Szeroki wybór materacy
Materace-dla-ciebie.pl posiadają szeroki wybór materacy o specjalnych właściwościach. W sklepie klienci znajdą materace dla puszystych, dla dwóch osób, lato/zima, antyalergiczne, a także materace dla dzieci oraz samomasujące. Materace oferowane przez firmę posiadają dodatkowe warstwy: piankową, wysokoelastyczną, hydrożel, owczą wełnę, kokos oraz lateks. W ofercie, co jest istotne firma posiada materace o różnym stopniu twardości: miękki, średni, twardy i bardzo twardy. Klienci mogą liczyć także na różny rozmiar materacu, od liczącego 60×120 do aż 200×200.

-Obecnie najbardziej popularne są wspomniane materace kieszeniowe 7 strefowe – informuje konsultant sklepu z materacami Materace dla Ciebie. -Są one wykonane ze sprężyn w kształcie walca, gdzie każda z nich została umieszczona w materiałowym woreczku. Materace kieszeniowe pracują punktowo dzięki czemu sprawdzają się jako materace dla par. 7 stref twardości nadaje im właściwości ortopedycznych.

Materac dla dziecka
Warto dodać, że materace dla dzieci to grupa wyselekcjonowanych materacy przeznaczonych specjalnie dla najmłodszych. W ofercie rozwiązań dla dzieci królują materace piankowe, które są najbezpieczniejsze dla zdrowia naszych pociech. Wśród materiałów użytych do produkcji znajdziemy lateks, piankę wysokoelastyczną, piankę poliuretanową, piankę memory oraz matę kokosową.

Jedną z najważniejszych grup materacy, jaką oferuje sklep Materace dla Ciebie są materace ortopedyczne. Ten typ materacy jest zalecany osobom z różnymi problemami kręgosłupa, kości oraz krążeniem i ciśnieniem krwi. W ofercie firmy znajdą Państwo m.in. materace przeciwodleżynowe, zmiennociśnieniowe, dzięki którym ryzyko powstania odleżyn i uszkodzenia skóry jest mniejsze.

Produkowane przez firmę Frankhauer produkty są objęte gwarancją do 10 lat. Dostawa materacy odbywa się bezpłatnie na terenie całej Polski. Firma jako jedna z nielicznych daje możliwość testowania materaca przez 30 dni od otrzymania przesyłki.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *