Ależ piątek w „Perspektywach”…

Formacja ?Chassis? oraz wokalistka Veira z zespołem wystąpią już w piątek w Klubie ?Perspektywy?. Początek godz.20. Bilety w przedsprzedaży internetowej w cenie 15 zł (https://www.interticket.pl/program/chassis-veira-3247) oraz po 20 zł w klubie w dniu koncertu.
Zespół ?Chassis?, który wraca na sceny z nowym materiałem i z jeszcze większą dawką energii, ma za sobą doskonale przyjęty koncert z Acid Drinkers i Korn w ramach 11 Festiwalu Legend Rocka w Dolinie Charlotte. Warto wspomnieć, że trójmiejski zespół supportował tę legendarną amerykańską grupę już po raz trzeci. Materiał przygotowany na trasę, która dotrze do Ostrowca Świętokrzyskiego, zawierał będzie największe przeboje ?Chassis? a także sporą ilość nieopublikowanych jeszcze piosenek planowanych na nowy album.
piaGrupę supportuje nieszablonowa artystka – Veira. To wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów poruszająca się swobodnie w wielu stylach muzycznych. Aktualna propozycja tej zdolnej studentki wokalistyki jazzowej na Akademii Muzycznej w Gdańsku to muzyka z pogranicza EDM i POP na koncertach łączona z agresywniejszym rockowym sznytem. Umiejętności wokalne i kompozytorskie od kilku lat rozwija również pod okiem trenera wokalnego Josha Alamu, znanego ze współpracy z The Voice of UK. W tym roku dzieliła scenę z takimi muzykami jak Federico Malaman, Hadrien Feraud, Or Lubianiker(basista Marty Friedman) czy pianista Jerry Leonide i perkusista Nicolas Viccaro.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *