20 lat ze Studiem Eltop

W ostrowieckim Studiu Eltop zajmującym się aranżacjami kuchennymi, odbyła się uroczystość z okazji 20?lecia obecności firmy na rynku.
Jubileusz został połączony z wprowadzeniem na polski rynek nowej marki Verle Kuchen. Wśród zaproszonych gości byli: prezydent miasta Jarosław Górczyński, przedstawiciel firmy Verle, Jakub Gajda, partnerzy biznesowi, przyjaciele, znajomi oraz klienci.
Jak mówią właściciele Studia Eltop, Edyta i Tomasz Loranty, 20 lat na rynku to duża satysfakcja, ale też zobowiązanie i efekt bardzo ciężkiej pracy.
-20 lat obecności na rynku ostrowieckim, ale też ogólnopolskim i europejskim to efekt ciężkiej pracy. Zaczynaliśmy we dwoje, z wówczas 3?miesięczną córką wspinaliśmy się na kolejne szczeble. Były upadki i wzloty. Wciąż stawiamy na rozwój, stąd też podjęliśmy współpracę z firmą Verle, łącząc tym samym polską pomysłowość z niemiecką precyzją i mamy nadzieję, że będzie to wyjątkowy tandem.
Meble kuchenne Verle to wysoki stopień automatyzacji procesów produkcyjnych, gwarantujący najwyższą jakość, nieosiągalny na polskim rynku. To wyjątkowa kolekcja, dostępna już w Ostrowcu, ale także w fi lii naszego studia w Warszawie ?mówili: Edyta i Tomasz Loranty.
Właściciele studia odebrali od zaproszonych gości życzenia i gratulacje z okazji jubileuszu. Pamiątkową statuetkę otrzymali od prezydenta miasta.
-W czasach burzliwych lat transformacji przetrwać 20 lat to wspaniały wynik, który też świadczy o tym, że firma jest otwarta na wiedzę, pracowitość i nowe trendy. Ważne jest również to, że firma wychodzi na zewnątrz posiadając swoje przyczółki w Warszawie. To dowodzi, że Ostrowiec sprzyja rynkowi gospodarczemu i tu także można pracować oraz odnosić sukcesy. Od trzech lat nie podnosimy podatków, są one stabilne, co jest bardzo ważne dla przedsiębiorców, gdyż dzięki temu mają bezpieczną perspektywę, która pozwala na właściwe planowanie biznesowe ?mówił prezydent Jarosław Górczyński.
eltop1Właściciele zadbali o mnóstwo atrakcji, które czekały na gości, a także klientów firmy. O podniebienia uczestników spotkania zadbał Joseph Seeletso, znany kucharz i restaurator, juror programu ?Top szef?, który łącząc lokalne produkty z egotycznymi owocami i warzywami oraz przyprawami, wydobywał niesamowite smaki, zachwycając kulinarnym kunsztem i precyzją. Nie zabrakło także uczty dla ducha, podczas mini recitali niezwykle utalentowanej wokalistki, córki właścicieli Studia Ani Loranty, znanej nie tylko z ostrowieckich scen, która prezentowała utwory zapowiadające jej pierwszy, długogrający krążek ?Cienie?. Anię podczas jubileuszu mogliśmy usłyszeć we własnych aranżacjach oraz coverach z akompaniamentem Wojciecha Zielińskiego, znanego kompozytora, dyrygenta, aranżera i producenta muzycznego, współpracującego z gwiazdami polskich scen, m. in. z Marylą Rodowicz czy grupą ?Perfect?. W. Zieliński współpracuje również z Anią przy najnowszym projekcie.
Spotkaniu towarzyszyła także prezentacja wyjątkowej kolekcji mebli kuchennych Verle. Właściciele firmy pytani o jubileuszowe życzenia, odpowiadali zgodnie: aby ich życie rodzinne i firmowe wiodło się tak, jak dotychczas. Pozostaje nam więc życzyć kolejnych jubileuszy.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *