Z policyjnych raportów

Chwilowa nieuwaga 63-latki
W dniu 30 października 2017 r., o godz. 17.25, w Ostrowcu Świętokrzyskim w jednym z marketów, nieznany sprawca okradł 63-latkę. Wykorzystując chwilową nieuwagę kobiety, skradł portfel z kartą płatniczą, dokumentami oraz pieniędzmi w kwocie 150 zł.
Mieszkanka powiatu radomskiego kradła
W dniu 28 października 2017 r., w Ostrowcu Świętokrzyskim w jednej z galerii handlowych, ochroniarze ujęli 38-latkę.
-Kobieta dokonała kradzieży odzieży w pięciu sklepach, znajdujących się na terenie galerii ?mówi młodszy aspirant Beata Grubner z KPP w Ostrowcu Świętokrzyskim. Mieszkanka powiatu radomskiego skradła w sumie pięć par spodni oraz jedną bluzę. Sklep oszacował łączną wartość poniesionych strat na kwotę blisko 900 zł.
Kobieta została zatrzymana przez policjantów, po czym przedstawiono jej zarzuty za dokonane czyny. Grozi jej do 5 lat więzienia.
Otwarty dostawczak
W dniu 29 października 2017 r., o godz. 13.33, w Ostrowcu Świętokrzyskim, nieznany sprawca okradł dostawczaka. Pojazd marki Fiat był otwarty. Kierowca stracił pieniądze w kwocie 500 zł oraz dokumenty.
Nietrzeźwemu się uzbierało
W dniu 28 października 2017 r., w Karsach, kierujący nissanem stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do przydrożnego rowu. Na szczęście zarówno kierującemu pojazdem, jaki i pasażerom nic się nie stało.
-W czasie rozmowy z kierowcą policjanci poczuli woń alkoholu ?mówi podkomisarz Agata Frejlich, oficer prasowy KPP w Opatowie. Badanie na zawartość alkoholu w organizmie wykazało, że mężczyzna wsiadł za kierownicę nietrzeźwy, miał blisko 3  promile. W trakcie sprawdzenia okazało się również, że kierujący nissanem nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami.
Suma sumarum, odpowie on przed sądem za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, spowodowanie kolizji drogę oraz za jazdę bez uprawnień.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *