Czas na „RanDevu”

Duet ?RanDevu? to kolejna formacja z naszego regionu, która w zawrotnym tempie podbija rynek disco polo.
A wszystko stało się to za sprawą ich debiutanckiego utworu ?Czarodziejskie drinki?, do którego teledysk został nakręcony w Ostrowcu Świętokrzyskim.
Historia zespołu Ran- Devu jest dosyć krótka: latem tego roku dwójka dobrych znajomych działających w branży muzycznej, czyli: Renata i Darek postanowili razem spróbować swoich sił w muzyce disco polo.
– Znaliśmy się już wcześniej, bo występowaliśmy w innych zespołach, ale nigdy razem. Teraz postanowiliśmy, że zrobimy coś wspólnie i tak to się potoczyło- mówią.
Zafascynowani pasją do muzyki zaczęli tworzyć własne kompozycje. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Kolejno powstawały utwory: ?W moim sercu Ty?, ?Damy czadu na parkiecie? oraz wspomniane wcześniej ?Czarodziejskie drinki?.

randevu1
– Część kompozycji gdzieś już wcześniej była w naszych głowach, tylko teraz trzeba było je dopracować. Okazało się, że tworzenie wspólnych piosenek idzie nam całkiem nieźle- przyznają członkowie ?RanDevu?.
Jak na razie znakiem rozpoznawczym zespołu jest utwór ?Czarodziejskie drinki?, do którego powstał bardzo oryginalny teledysk. Premiera clipu na kanale youtube odbyła się 1 października br. i od razu zyskała sporą rzeszę sympatyków. Wideoclip również z powodzeniem jest emitowany na kanale Disco Polo Music, gdzie dociera do szerszej grupy odbiorców w kraju i za granicą.
– Chcieliśmy stworzyć teledysk, który będzie nas wyróżniał i chyba się nam udało. Clip to swoista podróż w czasie po skosztowaniu czarodziejskiego eliksiru. Więcej nie zdradzimy, bo zapraszamy do oglądania, no, może jedynie to, iż cofniemy się nawet do epoki kamienia łupanego- mówią Renata i Darek.
Zespół ?RanDevu? ma również na swoim koncie bardzo udane występy na różnych imprezach plenerowych, min. na Festiwalu Muzyki Disco Polo w Ryjewie, Gali Muzyki Disco Dance w Bydgoszczy oraz na wielu innych imprezach. Renata i Darek nie zamierzają zwalniać tempa. Już niebawem światło dzienne ujrzą ich kolejne utwory, które znajdą się na ich pierwszej płycie.
?RanDevu? to nie tylko disco polo. Zespół w powiększonym składzie: z saksofonem, akordeonem, perkusją oraz instrumentami klawiszowymi, wspierany czterema wokalami, również doskonale radzi sobie w branży weselno – rozrywkowej. Doświadczenie i zaangażowanie muzyków oraz prowadzenie imprez na wysokim poziomie gwarantują udaną oprawę muzyczną każdej imprezy okolicznościowej.
?RanDevu? stanowią wesołą i energiczną grupę wokalno – instrumentalną, natomiast Renata i Darek zapewniają, że jeszcze niejednokrotnie o nich usłyszycie.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *