Premiera w „Etiudzie”. ?Listy do M. 3?

Bohaterowie przeboju kinowego ?Listy do M.? i ?Listy do M.2? powracają.
?Listy do M. 3? to komedia romantyczno-świąteczna, której akcja dzieje się w dniu Wigilii Świąt Bożego Narodzenia. Do obsady dołączyli: Magdalena Różczka, Borys Szyc, Danuta Stenka, Iza Kuna, Filip Pławiak, Katarzyna Zawadzka, Andrzej Grabowski, Zbigniew Zamachowski, Stanisława Celińska, Marcin Kwaśny i Grażyna Szapołowska. Na ekranie zobaczymy ponownie m.in. Wojciecha Malajkata, Agnieszkę Dygant, Piotra Adamczyka oraz Tomasza Karolaka jako niegrzecznego Mikołaja Mela. Reżyserem filmu jest Tomasz Konecki, twórca takich hitów jak ?Lejdis? i ?Testosteron?. Gwiazdorska obsada, wysokobudżetowa realizacja filmowa, humor, wzruszenia, przebojowa muzyka oraz bohaterowie, których nie da się nie lubić. ?Listy do M. 3? opowie historię kilku osób, którym w jeden magiczny dzień przydarzają się wyjątkowe chwile. Bohaterowie przekonają się o potędze miłości, rodziny, wybaczenia i wiary w to, że ten niezwykły świąteczny czas pełen jest niespodzianek.
?Listy do M.? to cykl komedii produkcji TVN, świątecznych w klimacie i pełnych gwiazd, które podbiły serca widzów i znalazły się w czołówce najchętniej oglądanych polskich produkcji ostatnich lat. Pierwszą część fi lmu ?Listy do M.?, w kinach w 2011 roku obejrzało ponad 2,5 miliona Polaków, a ?Listy do M.2? w 2015 roku zdobyły blisko 3 milionową publiczność.
?Listy do M. 3?, reżyseria: Tomasz Konecki, obsada: Tomasz Karolak, Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, komedia romantyczna, prod. Polska, dystrybucja: Kino Świat.

Print Friendly, PDF & Email

One thought on “Premiera w „Etiudzie”. ?Listy do M. 3?

  • 16 listopada 2017 at 17:35
    Permalink

    Gniot maksymalny. Przez cały seans nie było wybuchu śmiechu. Oszczędzcie kasę nie warto na 100%

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *