Kradną na targowisku, w przychodni, w markecie…

W   dniu   30   listopada   2017   r.,  w   Ostrowcu Świętokrzyskim na terenie targowiska, ktoś okradł 45-latkę.
Robiąca zakupy straciła portfel z dokumentami oraz pieniędzmi w kwocie 320 zł.
W tym samym dniu, o godz. 14, w gminie Opatów w jednej z przychodni zdrowia, nieznany sprawca (nie wiadomo chory, czy zdrowy) skradł portfel z dokumentami oraz pieniędzmi. 41-latka oświadczyła, że było w nim 800 zł.
W   dniu   29   listopada   2017   r.,   w   Ostrowcu   Świętokrzyskiego pracownicy ochrony zatrzymali w marketach dwoje sprawców kradzieży.
-W drugiej połowie listopada 20-latek skradł w sklepie alkohol i artykuły spożywcze na łączną kwotę ponad 600 zł ?mówi kom. Ewa Libuda, oficer prasowy KPP w Ostrowcu Świętokrzyskim. Wszystkie kradzieże zarejestrował monitoring. Kiedy 20-latek wszedł do sklepu został   ujęty   przez   ochroniarzy,   a   potem   przekazany   w   ręce funkcjonariuszy. Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu ustalili, że 20?latek jest również sprawcą kradzieży kosmetyków i artykułów spożywczych na łączną kwotę ponad 900 zł w innym sklepie na terenie miasta, do których doszło kilka dni temu.
W dniu   29  listopada   2017  r.,  przed     godz.  18,  w   Ostrowcu Świętokrzyski   w   galerii   handlowej,   pracownicy   ochrony   ujęli   na gorącym uczynku kradzieży 30?letnią ostrowczankę.
-Kobieta została przyłapana na kradzieży dwóch tabletów o łącznej wartości blisko 500 zł -mówi kom. Ewa Libuda, oficer prasowy KPP w Ostrowcu   Świętokrzyskim.   Dodatkowo   ustalono,   iż   30?latka   kilka godzin wcześniej, w tym samym markecie, dokonała kradzieży tabletu o wartości blisko 300 zł.
Zarówno 20-latek, jak i 30-latka już usłyszeli zarzuty kradzieży.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *