Noworoczny Turniej Piłki Nożnej Orlik Ogrody

Tradycyjnie w pierwszą niedzielę po Sylwestrze spotkamy się na boisku piłkarskim Orlik Ogrody, by przywitać nowy rok na sportowo. 7 stycznia 2018 roku o godzinie 10 rozpocznie się  dziewiąta edycja Noworocznego Turnieju Piłki Nożnej w kategorii Open o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego, organizowany przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.
W zawodach mogą brać udział osoby pełnoletnie (posiadające dowód osobisty) zgłoszone do zawodów na formularzu zgłoszeniowym (do pobrania na stronie www.mosir.ostrowiec.pl). Kadra zespołu może składać się maksymalnie z 10  zawodników (drużyny występują w 6 osobowym składzie, w tym bramkarz).
Zgłoszenia do zawodów przyjmowane są w siedzibie MOSiR (ul. Świętokrzyska 11, pokój 2.39). Można wysłać je również za pośrednictwem poczty e-mail na adres biuro@mosir.ostrowiec.pl. Akces gry można zgłosić również telefonicznie (41 2475517). Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 3 stycznia 2018r. System rozgrywek i zasady gry ustalone zostaną na spotkaniu organizacyjnym, które odbędzie się 3 stycznia o godz. 14 na Orliku Ogrody.
Drużyny, które zajmują miejsca I?III otrzymują puchary oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Prezydenta Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego. Wszystkie drużyny uczestniczące w turnieju otrzymują pamiątkowe dyplomy. Tradycyjnie każdy uczestnik będzie mógł również liczyć na kiełbaskę z grilla i gorącą herbatę.
Warunkiem udziału w turnieju będzie dokonanie opłaty wpisowej w wysokości 100 zł, która zostanie przeznaczona na koszty organizacyjne turnieju. Ilość miejsc jest ograniczona (do 9 zespołów).

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *