Aktywny Senior ? zapraszamy na nieodpłatne zajęcia rekreacyjne!

Prezydent Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosław Górczyński zaprasza na nieodpłatne zajęcia rekreacyjne dla Seniorów z naszego miasta. Akcja ?Aktywny Senior? rusza już 10 stycznia, a dwugodzinne zajęcia odbywać się będą w każdą środę o godzinie 16.
W każdym miesiącu Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaproponuje inną formę aktywności fizycznej. W Nowy Rok seniorzy wejdą tanecznym krokiem, biorąc udział w cotygodniowych zajęciach tanecznych, które odbywać się będą w Hali Sportowo Widowiskowej KSZO. Pierwsze zajęcia już 10 stycznia, a poprowadzi je znany w środowisku tanecznym Grzegorz Podsiadły. W związku z tym, że właśnie wchodzimy w okres karnawału, będzie to doskonała okazja do miłego spędzenia czasu.

W kolejnych miesiącach propozycja MOSiRu będzie się zmieniać w kierunku innych ciekawych form ruchu. Od kwietnia, przy sprzyjających warunkach pogodowych, seniorzy zaproszeni zostaną na zajęcia w plenerze. W myśl powiedzenia ?Aktywny Senior to zdrowy Senior? Prezydent Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosław Górczyński zaprasza do ciekawej formy aktywności fizycznej, która na pewno pozytywnie wpłynie na stan ducha i ciała.
Więcej informacji na stronie: www.mosir.ostrowiec.pl
Kontakt: tel 41 24 75 557, e-mail biuro@mosir.ostrowiec.pl
Serdecznie zapraszamy od 10 stycznia do hali KSZO!

Aktywny_Senior_plakat

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *