Horoskop dla mieszkańców Ostrowca Świętokrzyskiego na 2018 rok!*

*Horoskop jest tylko zabawą, korzystasz z niego na własną odpowiedzialność
BARAN
baranRok 2018 zapowiada się, dla ciebie bardzo obiecująco pod względem finansowym. Na tym polu,  jest możliwe spełnienie projektów i oczekiwań. Można podsumować, że to, co sobie wymarzyłeś  drogi Baranie w latach poprzednich, to będziesz teraz miał. Otóż, będziesz miał zielone światło dla  realizowania swoich konkretnych celów i zamiarów. Znajdą się ludzie, którzy będą twoimi  sprzymierzeńcami w realizowaniu twoich dążeń. Wszelka współpraca z zagranicą, współpraca z  przyjaciółmi, jak również to, co związane z nauką, może mieć w tym roku kluczowe znaczenie dla  ciebie. Obie polowy roku będą dla ciebie korzystne. Miej jednak na uwadze, że niektóre sprawy   rozpoczęte w tym roku, mogą przynieść wymierne efekty dopiero w latach kolejnych. W tym roku,  ważnym zadaniem dla ciebie jest to, aby korzystać z szans i okazji, wtedy, kiedy one się pojawiają.  Wahania, odkładanie na później i wycofywanie się z podjętych działań, mogą zatrzymywać cię na  drodze do sukcesu. Staraj się więc na bieżąco synchronizować swoje działania z okolicznościami,  które się wydarzają i z ludźmi, którzy cię otaczają. To pozwoli ci pomyślnie realizować plany.
BYK
bykTo dla ciebie rok, w którym będziesz miał/a możliwość, aby dużo nauczyć się o związkach  międzyludzkich i o swoim w nich funkcjonowaniu. Własne spostrzeżenia będziesz mógł/a  wykorzystywać w życiu, wprowadzając zmiany, które uznasz za potrzebne. Wprowadzisz je w taki  sposób, aby żyło ci się bardziej komfortowo. Niewykluczone, że dzięki swoim spostrzeżeniom,  pomożesz nie tylko sobie, ale i  swoim przyjaciołom. Twoje rady i twoja pomoc, będą dla nich  bardzo istotne. W tym roku, możesz liczyć na pomyślny dla siebie rozwój spraw, które dotyczą  postępowań prawnych i urzędowych. Decyzje, które wcześniej zapadły mogą teraz być zmienione.  Warto więc wszcząć ponownie niektóre sprawy. Wykorzystaj bieżący rok do realizowania tego  wszystkiego, co jest dla ciebie najistotniejsze. Teraz masz szansę dokonać tego, co nie udało się  wcześniej. Możesz więc śmiało wrócić do starych spraw. Obecny rok jest również pomyślny dla  twoich spraw finansowych, uczuciowych i naukowych. W tym roku twoim zadaniem będzie śmiałe  i konsekwentne dążenie do celu. Nie ulegaj zwątpieniu i nie wycofuj się przed czasem.
BLIŹNIĘTA
bliźnietaChęć dokonania zmiany, to idea, która może cię prowadzić, przez cały bieżący rok. Będzie ona  dotyczyć zwłaszcza pracy, spraw zawodowych i zdrowia. W tej sferze możesz liczyć na pomoc a  nawet na torowanie ci drogi przez osoby, z którymi łączą cię pisane, jak i nie pisane umowy. W  rezultacie tych okoliczności, będziesz miał/a szansę, aby dokonywać zmian, z których będziesz  bardzo zadowolony/a.  Jeśli prowadzisz swój biznes, będziesz miał/a możliwość zawarcia nowych  umów. Korzystnymi miesiącami, pod tym względem, będą zwłaszcza styczeń, kwiecień i wrzesień.  Podobnie sprawy będą się miały w sferze zdrowia. Jeśli w tej sferze potrzeba ci pomocy, w tym  roku będzie ona efektywna, za sprawą wsparcia i możliwości, jakie się pojawią. Kolejnymi  sprawami, które w tym roku mogą mieć duże znaczenie, są sprawy spadkowe, kredytowe,  urzędowe, prawne i zobowiązania finansowe. W tych sprawach, jeśli tylko będzie taka twoja wola,  możesz liczyć na wstrzymanie lub odroczenie. Pod tym względem korzystny będzie zwłaszcza  sierpień i wrzesień. Satysfakcja z powodu osiągniętego celu, to cecha charakterystyczna tego roku.
RAK
rakPraca lekka, łatwa i przyjemna, to hasło tego roku. W tej sferze, możesz liczyć na znaczną poprawę  warunków, nowe korzystne umowy i twórcze możliwości. Sprawy będą się rozwijały zgodnie z  twoimi ideami. Będziesz miał/a możliwość realizowania swoich pomysłów. Korzyści będzie ci  przynosiło też wszystko to, co jest związane z zagranicą, nauką, religią i filozofią. Poczucie radości, ze spełnionych pragnień, będzie też miało korzystny wpływ na zdrowie, na które w tym roku nie  będziesz miał powodu narzekać. Wszystko, co drogie twojemu sercu, będzie miało  w tym roku  szanse na pomyślny rozwój. Dotyczy to również spraw uczuciowych, związanych z dziećmi i  partnerstwem, zarówno na gruncie osobistym, jak i zawodowym. To rok korzystny zwłaszcza dla  tych osób, które chcą aktywnie działać i rozwijać swoje twórcze możliwości. Jeśli wcześniej  zawarłeś/łaś jakieś umowy, z których  nie byłeś/łaś zadowolony/a, to w drugiej połowie tego roku,  może pojawić się szansa na korzystne dla ciebie zmiany. Może to dotyczyć umów z przyjaciółmi.  Bądź zatem elastyczny w swoich założeniach, biorąc pod uwagę możliwość zaistnienia zmian.
LEW
lewRok 2018, to rok spełnienia życzeń związanych z dziećmi, rodziną i domem. To, co pozytywne i  twórcze będzie teraz twoim udziałem. Może to wnieść w twoje życie więcej pracy, jednak będzie  ona wykonywana z radością i zadowoleniem. Warto abyś postawił/a przed sobą cele zawodowe. W  drugiej połowie roku, mogą pojawić się widoki na ich realizację. Trzeba jednak będzie wykazać się  dużą cierpliwością i elastycznością, aby dopiąć swego. Ten rok może zapoczątkować realizację tego, co do tej pory było jedynie twoją ideą. Warto zatem uzbroić się jeszcze w trochę cierpliwości.  Twoje dotychczasowe plany, twórcze działania i wysiłki mają szanse być teraz wynagrodzone.  Pierwsza połowa roku sprzyjać będzie bardziej sprawom dotyczącym domu i rodziny. Druga  połowa roku zapowiada się bardziej korzystnie dla spraw zawodowych i realizacji celów  związanych z umowami. To, co do tej pory było jedynie życzeniem, ma szanse w tym roku być nie  tylko spełnione, ale i ugruntowane, jako fundament, który będzie stanowił dla ciebie oparcie w  latach następnych. Korzystaj więc, z pojawiających się szans i możliwości w dążeniu do szczęścia.
PANNA
pannaJest szansa, że bieżący, 2018 rok stworzy dla ciebie możliwość, pozytywnego rozwiązania spraw,  które do tej pory nie były rozwiązane. Szczególnie chodzi o sprawy dotyczące domu i rodziny.  Teraz mogą pojawić się możliwości, aby dojść do porozumienia w sprawach spornych, dojść do  kompromisu lub zawrzeć, korzystną dla obu stron umowę. Cały rok zapowiada się twórczo,  rozrywkowo i towarzysko. Będziesz miał/a zatem szanse, aby zrealizować swoje twórcze projekty.  Pojawią się wokół ciebie ludzie, dzięki którym będzie to możliwe. Zatem aktywnie zawieraj nowe  znajomości, zasięgaj informacji, poszerzaj swoją wiedzę, a zaowocuje to w twoim życiu, nowymi  możliwościami. Liczne kontakty stworzą nie tylko nowe możliwości, ale również dzięki nim  spotkasz ludzi, którzy zainspirują cię do nowych projektów i do podjęcia nowych wyzwań.  Jednak  w swoich poczynaniach, staraj się mieć wgląd w to, kiedy przyspieszać a kiedy zwalniać lub  odraczać w czasie swoje zapędy. Taka postawa przyniesie ci większe możliwości osiągnięcia  sukcesu. Wdrożenie w życie nowych idei w sferze zawodowej i zdrowotnej przyniesie korzyści.
WAGA
wagaPoszerzanie znajomości i kontaktów zarówno zawodowych jak i towarzyskich przyniesie poprawę  sytuacji finansowej dla  ciebie i twojego domu. Staraj się zatem, jak najbardziej promować siebie i  swoją działalność. Obecny rok będzie korzystny nie tylko dla spraw towarzyskich, ale również dla  spraw urzędowych i handlowych. Warto więc korzystać z możliwości poprawy sytuacji finansowej.  Ten rok, może również zapoczątkować zmiany w twoim systemie wartości. To, co do tej pory było dla ciebie ważne, przestanie mieć aż tak wielkie znaczenie, jak było to, do tej pory. Ta zmiana  wpłynie korzystnie na poprawę twojego zdrowia i samopoczucia. Inaczej mówiąc, mniej stresu a  więcej zadowolenia z siebie, będzie oznaczało mniej problemów ze zdrowiem. Dobrze zapowiada  się również twoja sfera zawodowa. Możesz śmiało liczyć na rozwój w tej dziedzinie życia.  Przyniesie ci to możliwość ustabilizowania swoich spraw finansowych. Krótko mówiąc, masz duże  szanse, aby sprawy w tym roku toczyły się po twojej myśli. I choć drobne zmiany są możliwe, to  nie przeszkodzi ci to w realizowaniu twoich projektów i zamierzeń. Korzystaj z szans.
SKORPION
skorpionW tym roku będziesz miał/a szansę przeprowadzić swoje projekty dotyczące spraw urzędowych,  handlowych i finansowych. Sprzyja temu zwłaszcza pierwsza połowa tego roku. Finanse, to sfera  twojego życia, która w tym roku będzie bardzo istotna, w pozytywnym znaczeniu tego słowa.  Dzięki powodzeniu w sprawach finansowych, będziesz miał/a możliwość, aby zrealizować swoje  plany związane z rozrywkami i przyjemnościami z jednej strony, a twórczością z drugiej strony. Co  oznacza, że powiodą się też twoje projekty biznesowe. Dobry grunt do zamierzonych przedsięwzięć stworzą zawarte umowy i porozumienia. Maj i wrzesień, to miesiące, w których warto spróbować  swego szczęścia w grze losowej. Masz szansę na wygraną. Mimo tego, nie stawiaj wszystkiego na  jedna kartę. To, co dla ciebie stanowi teraz największą wartość, zrealizujesz. Jeśli najważniejsze są  dla ciebie sprawy uczuciowe, zrealizujesz swoje oczekiwania i pragnienia. Jeśli najważniejsze są  dla ciebie sprawy związane z twoją twórczością, zrealizujesz projekty o jakich myślisz. Ten rok  sprzyja nowym kontaktom, które umożliwią ci realizację planów. Bądź zatem otwarty/a na nowe.
STRZELEC
strzelecRok 2018, może okazać się dla ciebie rokiem szkoleniowym. Będzie cię on uczył nowego myślenia i nowego podejścia do spraw. Zwłaszcza chodzi tu o sprawy finansowe, jak również sprawy  związane z wartościami, którym hołdujesz. Im mniej będziesz przywiązywał/a swoje myśli do tego, czego ci brakuje, a czym bardziej będziesz się cieszył/a z tego co masz, tym szybciej i łatwiej  zrealizujesz swoje potrzeby i osiągniesz cele. Aby osiągnąć dobre efekty zawodowe, a co za tym  idzie również finansowe, poszerzaj swoją wiedzę i swoje znajomości. Nowe kontakty umożliwią ci  osiągnięcie lepszych efektów. Rok 2018 to również rok odkrywania i poznawania siebie. Przy  różnych okazach, w których kluczowym elementem będą twoje finanse, będziesz miał/a możliwość  zaobserwować swoje własne reakcje na zaistniałe okoliczności, co umożliwi ci wejrzenie w siebie i  swój system wartości. Nie wahaj się zainwestować w siebie, w swoją naukę, w swoją pracę i w  swoje zdrowie.  W ten sposób stworzysz dla siebie bazę, która będzie procentowała w przyszłości.  Puść zatem w ruch wodze swojej wyobraźni i swoje zasoby, aby zapracowały na kolejne lata.
KOZIOROŻEC
koziorożecRok 2018 będzie dla ciebie czasem spełniania się twoich oczekiwań i pragnień. Dotyczyć to będzie  przede wszystkim sfery towarzyskiej i przyjacielskiej, w których to sferach, możesz teraz liczyć na  rozwój. To, co zawsze chciałeś/łaś powiedzieć i to, co zawsze chciałeś/łaś robić, będzie teraz  możliwe dzięki kontaktom z ludźmi, których już wcześniej znałeś, jak również dzięki tym, których  dopiero poznasz. Spotkania, rozmowy, dyskusje będą nieodłączną częścią tego roku. Również  dziedziny, które stanowią dla ciebie dużą wartość: miłość, pieniądze praca twórcza, mają teraz  szansę na rozwój. Dzięki temu, wzrośnie twoje poczucie wartości własnej, a co za tym idzie,  wzrośnie i umocni się również twoja pozycja. Charakterystyczne dla tego roku będzie to, że inni  ludzie zaprzyjaźnieni z tobą, bez słów będą odgadywali to, co jest ci potrzebne i to, co sprawi ci  satysfakcję i radość. Teraz jest wreszcie szansa na to, że ziszczą się twoje pragnienia. W drugiej  połowie roku pojawi się szansa na poprawę sytuacji finansowej.  W tej sytuacji bądź czujny i   elastyczny w swoich działaniach, aby nie przegapić swojej szansy. Dla ciebie to rok sukcesów.
WODNIK
wodnikW tym roku dużą rolę w twoim życiu będą odgrywały twoje przekonania. Będziesz potrafił/a dobrze wykorzystać doświadczenia z przeszłych lat, aby nie popełniać starych błędów. W kręgu  twoich zainteresowań będzie przede wszystkim dom i sprawy z nim związane. Możesz liczyć na  poprawę swojej sytuacji finansowej i domowej. Na swojej drodze będziesz spotykał./a  przyjaznych ludzi, którzy pomogą ci zrealizować twoje cele. Charakterystyczne dla tego roku będzie to, że będą  pojawiały się okoliczności, które umożliwią ci realizację twoich pragnień. Podchodź z siłą i  determinacją do realizacji tego czego pragniesz, a zrealizujesz to, na czym ci najbardziej zależy,  dzięki sprzyjającym sytuacjom. W tym roku ważną dla ciebie sferą życia będzie sfera przyjaźni. Na swej drodze spotkasz wielu pomocnych ci ludzi. Twoje przyjaźnie będą kwitły a ich zasięg będzie  się poszerzał.  Charakteryzował je będzie wzajemny szacunek. Będziesz doceniany/a przez innych,  co może nieść ze sobą nie tylko satysfakcję, ale również gratyfikacje materialne. Dzięki temu,  czego doświadczysz w tym roku, będzie wzrastał w tobie spokój i twoja wewnętrzna harmonia.
RYBY
rybyHarmonia celów, idei i poglądów będzie dla ciebie charakterystyczna w tym roku. Będzie ona bazą, dzięki której wokół ciebie pojawią się przyjaźni ludzie, wspierający cię na obranej drodze. Zauważ jednak, że jest równica między tym, czy obierasz cel na podstawie swoich poglądów i idei, czy też  dobudowujesz ideę do swojego celu. Chodzi tu o szczerość wobec samego siebie i innych. Tak czy  tak, możliwe będzie zbudowanie silnej grupy wspierającej. Działanie we wspólnocie będzie  zwiększało szanse na sukces. Będzie też umacniało cię i dawało poczucie, że nie jesteś sam/a. Zyskasz nowych przyjaciół, z którymi twój głos będzie współbrzmiał. To, co od dawna myślałeś/łaś,  chciałeś/łaś wyrazić, teraz będzie możliwe. W tym roku, szczególnie ważne dla ciebie będzie życie towarzyskie, poszerzanie wiedzy, nauka, filozofia i religia. Twoje oczekiwania, plany i projekty z zeszłych lat, teraz będą mogły być z powodzeniem realizowane. Jeśli twoim pragnieniem jest znalezienie miłości, sprzyjające ku temu będą miesiące wiosenne. To czas, w którym spełnić się mogą twoje pragnienia i nadzieje związane z miłością, twórczością, dziećmi i realizacją siebie.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *