Pierwszy sparing KP KSZO 1929 z dwoma, nowymi piłkarzami

Pierwszy sparing nasi piłkarzy nie rozegrają z – jak planowano – rezerwami warszawskiej Legii, a czwartoligową Powiślanką Lipsko.

Spotkanie rozegrane zostanie w sobotę, 27 stycznia o godz. 11, na boisku przy ulicy Kolejowej.
KSZO w tym spotkania zagra w dwoma nowymi piłkarzami.
Trzecioligowy KP KSZO podpisał umowę kontraktową  ? do czerwca br. – z obdarzonym dobrymi warunkami fizycznymi, 22-letnim pomocnikiem, Dawidem Kamińskim, który ostatnio występował w łódzkim Widzewie, a który na rundę wiosenną nie znalazł się w kadrze Franciszka Smudy i otrzymał wolną rękę w poszukiwaniu nowego pracodawcy. To gracz, który jesienią chciał przejść do Podhala Nowy Targ. Występował pod okiem szkoleniowca KSZO w Rakowie Częstochowa, a później w Widzewie. Dawid jest wychowankiem TOR-u Dobrzyń, z którego pozyskała go Wisław Kraków. Ma na koncie debiut w Ekstraklasie. Później był graczem Termaliki Nieciecza, Rakowa Częstochowa i Widzewa Łódź. Mierzy 179 cm, waży 74 kg.
Sfinalizowano także kontrakt z kolejnym, nowym graczem. Będzie  nim 24-letni bramkarz Adrian Olszewski, były zawodnik ŁKS Łódź, Termaliki, Polonii Bytom, a ostatnio III-ligowej Lechii Tomaszów Mazowiecki.
Z gry w KSZO zrezygnował 23-letni Piotr Rogala, mierzący 192 cm wzrostu stoper, wychowanek Korony Kielce, ostatnio gracz MKS Ełk. KSZO więc nadal poszukuje piłkarza na tę pozycję. Nasz klub zainteresowany jest 22-letnim, mierzącym 193 cm wzrostu Jakubem Ziębą, wychowankiem Stali Mielec, który ostatnio grał w Czarnych Połaniec i Stali Rzeszów. Trener Przemysław Cecherz zainteresowany jest także 24-letnim Adamem Mesjaszem – stoperem z Rakowa Częstochowa. Wszystko wskazuje na to, że w KSZO nadal będzie występował Michał Janik, który przebywał na testach w Zniczu Pruszków. Jeśli chodzi o ubytki kadrowe, to najprawdopodobniej Damian Nogaj, który wznowił treningi po kontuzji, zasili Alit Ożarów. Na wypożyczenie trafi także bramkarz, Karol Krupa. Kamil Jakubowski przebywa na testach w Polonii Warszawa. Umowę rozwiązano natomiast z Rafałem Gilem.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *