Premierowe śniadanie Klubu Biznesu piłki ręcznej KSZO

Już w piątek, 2 lutego, odbędzie się pierwsze śniadanie biznesowe Klubu Biznesu sekcji ręcznej KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Będzie stanowiło  doskonałą okazję do nawiązania znajomości z przedsiębiorcami z całej Polski. Dzięki temu przedstawiciele firm będą mogli zawierać między sobą nowe kontakty biznesowe oraz zwiększać zasięg swoich działalności. Zapraszamy wszystkie firmy, które szukają nowych kontaktów i możliwości biznesowych na terenie miasta, województwa, ale również na terenie całej Polski.
Każdy przedsiębiorca zastanawia się nad tym, w jaki sposób zwiększyć sprzedaż oferowanych przez siebie produktów i usług. Rozwiązaniem tego problemu jest Klub Biznesu, który działa przy sekcji piłki ręcznej KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Podczas cyklicznie organizowanych spotkań biznesowych przedsiębiorcy znajdą przepis na to, jak zwiększyć zasięg swoich firm oraz poprawić ich funkcjonowanie.
Pierwsze, premierowe śniadanie biznesowe Klubu Biznesu KSZO Ostrowiec Świętokrzyski odbędzie się 2 lutego w Hotelu Red. Spotkanie rozpocznie się o godz. 9. Może na nie przybyć każdy, kto prowadzi własną firmę, bez względu na jej wielkość oraz zasięg. Klub Biznesu postara się pomóc każdemu, kto tylko zdecyduje się do niego dołączyć.
Wydarzenie rozpocznie się od prezentacji celów i założeń Klubu Biznesu. Następnie każda z firm, która przybędzie na śniadanie, będzie mogła zaprezentować się przez około 60 sekund. Warto wspomnieć wtedy o tym, czym zajmuje się reprezentowana firma, co może zaoferować oraz jakich produktów, usług czy kontaktów poszukuje.
Warto także przysłuchiwać się wypowiedziom innych osób i szukać wśród nich takich, które są odpowiednie do nawiązania współpracy, ponieważ okazać się może, że w spotkaniu biorą udział osoby, które są zainteresowane prezentowaną ofertą i chętnie nawiążą z daną firmą współpracę.
Po prezentacjach wszystkich zgromadzonych przedsiębiorstw nadejdzie czas na rozmowy biznesowe. Właśnie wtedy będzie można zawrzeć nowe znajomości z przedstawicielami innych firm oraz wymienić się kontaktami i wizytówkami.
Dodatkowym atutem śniadań biznesowych jest fakt, że przybywają na nie również członkowie Klubów Biznesu z innych części Polski. Dzięki temu właściciele firm mają możliwość zwierania nowych kontaktów biznesowych nie tylko z okolicznymi przedsiębiorcami, ale również z takimi, które działają w innych miastach.
Przyjście na śniadanie biznesowe może wiązać się z wieloma korzyściami dla firm. Warto więc poświęcić kilka godzin na to, by wspólnie porozmawiać o tematach związanych z biznesem.
Klub Biznesu piłki ręcznej KSZO serdecznie zaprasza przedsiębiorców na inauguracyjne śniadanie biznesowe do Hotelu Red.
Rejestracja na śniadanie na stronie www.kszoluty.evenea.pl
e-mail: biznes.kszo@gmail.com

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *