Wysyp premier w Kinie Etiuda (zapowiedzi, wideo)

Prawdziwy wysyp premier czeka nas w nadchodzący weekend w ?Etiudzie?. Każdy winien znaleźć coś dla siebie.
?Plan B?

6dee146b2fd66adf105fb460eec418dc
Film o miłości – pełen emocji, humoru i życiowej prawdy. Bohaterów poznajemy przed walentynkami w chwili, gdy w ich życiu wydarza się coś całkiem nieoczekiwanego – coś, co wywraca je do góry nogami. Sytuacje, z którymi się konfrontują, prowadzą do zaskakujących rozwiązań. Dają nadzieję na to, że trudne początki nieraz prowadzą do odnalezienia prawdziwych uczuć i autentycznych więzi, a w życiu zawsze jest jakiś plan B!
Reżyseria: Kinga Dębska, obsada: Roma Gąsiorowska – Żurawska, Kinga Preis, Marcin Dorociński, komediodramat, dystrybucja: Next Film


?Gnomy rozrabiają?
GnomyRozrabiaja_01Chloe przeprowadza się wraz z mamą do nowego miasta. Wszystko jest dla niej nowe – dom, szkoła, znajomi. Stary budynek, w którym razem zamieszkają, wydaje się skrywać wiele tajemnic. Jedną z nich jest osobliwa kolekcja krasnali ogrodowych. Pewnego dnia małe figurki ożywają!
?Gnome Alone?, reżyseria: Peter Lepeniotis, Shelly Shenoy, film animowany, prodUSA/ Kanada, dystrybucja: Kino Świat


?Cudowny chłopak?
w_d15_02524_lola_v001_r_800Dla 10-letniego Auggiego nie ma niczego bardziej niezwykłego niż ?zwykły? dzień w szkole. Urodzony z licznymi deformacjami twarzy, dotąd uczył się w domu pod okiem mamy. Teraz jednak, zaczynając 5 klasę w normalnej szkole, ma nadzieję, że koledzy potraktują go jak zwyczajnego chłopca. Jego wygląd sprawia jednak, że staje się szkolną sensacją, a dla wielu wręcz dziwadłem. Jedni się z niego śmieją, inni wytykają palcami, ale nikt tak naprawdę niczego o nim nie wie. Wszystko zacznie się zmieniać, gdy w szkole pojawi się nowa uczennica.
?Wonder?, reżyseria: Stephen Chbosky, obsada: Jacob Tremblay, Owen Wilson, Julia Roberts, gatunek: dramat, prod.USA, dystrybucja: Monolith


Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *