Cyrk zimą tylko w Malwie!

?Zimowy Cyrk na Scenie? to barwne widowisko karnawałowe z udziałem artystów cyrkowych, tancerzy, Świętego Mikołaja oraz jego asystentek – uroczych Śnieżynek, które zobaczymy już w najbliższy czwartek 8 lutego br. o godz. 17 w Sali widowiskowej ODS Malwa na Osiedlu Stawki w Ostrowcu Świętokrzyskim.
Jest to opowieść o przygodach Świętego Mikołaja, który zupełnie przypadkiem trafi a na przedstawienie wędrownego Cyrku Tramp. Zafascynowany magią areny postanawia sam spróbować swych sił jako… artysta cyrkowy.
W programie oprócz akrobatów, żonglerów, fakirów, ekwilibrystów nie zabraknie zabaw ze Świętym Mikołajem i konkursów z nagrodami. Dla każdego dzieciaka Święty Mikołaj przygotował drobny upominek. Występują artyści z ?Laponii?, Ukrainy, Polski oraz uczniowie Państwowej Szkoły Sztuki Cyrkowej w Julinku.
Więcej informacji o Zimowym Cyrku na Scenie na profilu https://www.facebook. com/Cyrknascenie Bilety w cenie 30 zł do nabycia na stronie internetowej Kupbilet.pl oraz pod numerem telefonu 576 632 600.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *