Czas na ?Kłamstwo?

Miejskie Centrum Kultury nie zwalnia i po sprzedanych na pniu przebojowych spektaklach ?Pikantni? i ?Atrakcyjny pozna panią?? proponuje kolejną komedię w doborowej obsadzie pt. ?Kłamstwo?.
Na scenie w Ostrowcu Świętokrzyskim w niedzielę 25 marca br. o godz.17, zobaczymy m.in. Wojciecha Malajkata, który również całość reżyseruje, Piotra Szwedesa oraz Joannę Liszowską.
Bilety w cenie 90, 70 zł już dziś można rezerwować pod numerem 781 804 070, do sprzedaży trafią 12 lutego br..
Dwie pary małżeńskie, dwie pary przyjaciół, dwie pary kochanków, a ich nadal tylko czworo, jak to jest możliwe? Wszystkiego dowiecie się Państwo podczas spektaklu ?Kłamstwo?! Metaforycznie udało się w spektaklu połączyć bergmanowskie ?Sceny z życia małżeńskiego? z kilkoma komediami Woody?ego Allena. Oczywiście sztuka nie jest jedynie słowną ekwilibrystyką, zawiera również racjonalny, ale i filozoficzny podtekst.
– Długo pracowaliśmy nad obsadą, ta sztuka wymaga nieprzypadkowych i wyśmienitych aktorów, którzy potrafią wydobyć niuanse zawarte w tekście, z wdziękiem rozbawić publiczność i sprawić, że, paradoksalnie, kłamstwo ich czegoś nauczy- kwituje reżyser spektaklu, Wojciech Malajkat.

kamstwo7

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *