Martyna Wójcik śpiewała z orkiestrą Górnego

Martyna Wójcik z grupy ,,Perły Ryszarda Góry?? z Ogniska Pracy Pozaszkolnej występowała w koncercie ?Zimowe piosenki?, który odbył się w bydgoskiej Operze Nova z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych.
martyna1Niepełnosprawnym wokalistom towarzyszyła orkiestra pod dyrekcją Zbigniewa Górnego oraz zespół ?Mała Rewia? z Torunia. Całość prowadził Robert Janowski, twórca programu ?Jaka to melodia?.
– Do koncertu zaproszono mnie poprzez fundację Anny Dymnej ?Mimo wszystko?, jako finalistkę Festiwalu ,,Zaczarowanej Piosenki??,  który odbywa się w Krakowieopowiada Martyna. Z orkiestrą Zbigniewa Górnego śpiewałam dwie piosenki: ?Trojki dwie? i ?Ding dong?. W piosenkach tych musiałam przekazać wszystkie pokłady emocji, które są w nich zawarte i wykazać się doskonałym warsztatem muzycznym. Z występu jestem bardzo zadowolona i myślę, że udało mi się dotrzeć do słuchaczy. Udział w tym koncercie był dla mnie niezwykłym przeżyciem i to nie tylko ze względu na gwiazdy, z którymi spotykałam się i mogłam porozmawiać, ale także na niepełnosprawnych uczestników. Jestem zachwycona ich otwartością, bogatym wnętrzem i takim prostym spojrzeniem na świat i życie. To są wspaniali ludzie, którzy mają marzenia i nie boją się po nie sięgać, pomimo kalectwa czy innych chorób. Liczyły się emocje, wielka radość i wsparcie, jakie wzajemnie sobie dawaliśmy. Była wspaniała artystyczna atmosfera, świetnie śpiewający niepełnosprawni wokaliści z całej Polski , doskonała orkiestra pod dyrekcją Zbigniewa Górnego, a wszystko w wypełnionej po brzegi klimatycznej sali koncertowej bydgoskiej Opery Nova.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *