Siatkarskie puchary prezydenta Ostrowca rozdane

W miniony weekend w Hali Sportowo – Widowiskowej KSZO rozegrana została kolejna edycja Turnieju Piłki Siatkowej Dzikich Drużyn o Puchar Prezydenta Ostrowca Św., zorganizowanego przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Św. Do rywalizacji przystąpiło 14 zespołów między innymi z Ostrowca, Starachowic, Ożarowa, Ćmielowa, Pawłowic i Nowej Słupi.

Grupa A: Drużyna Actimela, KZE, Olimpia II, Somlepsi, SK Baszowice

Grupa B: Fitness Centrum, Top Clean, Leśnicy, Olimpia I, Neptun Ożarów

Grupa C: SMS Absolwenci Starachowice, KS Gump, Ćmielów, Progres Pawłowice

DSC_0113

Faza grupowa

Grupa A: KZE – SK Baszowice 0:2 (7:25, 4:25); Olimpia II – Somlepsi 0:2 (18:25, 24:26); Drużyna Actimela – KZE 2:0 (25:15, 25:20); SK Baszowice – Somlepsi 2:0 (25:14, 25:20); Olimpia II – Drużyna Actimela 0;2 (25:14, 25:8); Somlepsi – KZE 2:0 (25:18, 25:10); SK Baszowice – Drużyna Actimela 0:2 (18:25, 22:25); KZE – Olimpia II 0:2 (20:25, 21:25); Drużyna Actimela – Somlepsi 2:0 (25:17, 25:21); SK Baszowice – Olimpia II 0;2 (25:14, 25:18)

1.Drużyna Actimela            4          8          8:0       (200:156)

2.SK Baszowice                   4          7          6:2       (190:142)

3.Somlepsi                           4          6          4:4       (120:170)

4.Olimpia II                         4          5          2:6       (146:192)

5.KZE                                    4          4          0:8       (115:200)

Grupa B: Top Clean – Neptun Ożarów 2:0 (25:20, 25:23); RDLP Radom Leśnicy – Olimpia I 0:2 (20:25, 18:25); Fitness Centrum – Top Clean 2:1 (25:8, 23:25, 15:9); Olimpia I – Neptun Ożarów 2:1 (25:13, 19:25, 15:8); RDLP Radom Leśnicy – Fitness Centrum 2:0 (18;25, 15:25); Olimpia I – Top Clean 1:2 (10:25, 25:19, 15:17); Neptun Ożarów – Fitness Centrum 0:2 (11:25, 19:25); Top Clean – RDLP Radom Leśnicy1:2 (23:25, 25:22, 17:19); Fitness Centrum – Olimpia 2:1 (24:26, 25:20, 15:10); Neptun Ożarów – RDLP Radom Leśnicy 2:0

1.Fitness Centrum              4          8          8:3       (163:95)

2.Olimpia I                          4          7          6:5       (215:209)

3.Top Clean                         4          7          6:5       (218:222)

4.Neptun Ożarów               4          5          2:6       (189:178)

5.RDLP Radom Leśnicy    4          5          2:7       (93:150)

Grupa C: KS Gump – Ćmielów 2:0 (25:21, 25:18); SMS Absolwenci Starachowice – Progres Pawłowice 2:0 (25:14, 25:8); Progres Pawłowice – Ćmielów 0:2 (17:25, 24:26); SMS Absolwenci Starachowice – KS Gump 2:1 (25:15, 23:25, 15:13); KS Gump – Progres Pawłowice 2:0 (25:21, 25:11); Ćmielów – SMS Absolwenci Starachowice 0:2 (13:25, 7:25)

1.SMS Absolwenci Starachowice   3          6          6:1 (163:107)

2.KS Gump                                         3          5          5:2 (153:134)

3.Ćmielów                                           3          4          0:6 (110:151)

4.Progres Pawłowice                         3          3          0:6 (107:151)

Do półfinału rozgrywek awansowało po 2 najlepsze zespoły z każdej grupy.

Faza finałowa (11 lutego, niedziela)

Półfinał: Drużyna Actimela – Olimpia I 2:1 (26:28, 22:25, 15:12); Fitness Centrum – KS Gump 0:2 (23:25, 20:25); SMS Absolwenci Starachowice – SK Baszowice 2:0 (28:26, 25:17);

Finał: SMS Absolwenci Starachowice – KS Gump 2:1 (23:25, 25:20,15:3); SMS Absolwenci Starachowice – Drużyna Actimela 2:0 (25:14, 25:18); KS Gump – Drużyna Actimela 0:2 (24:26, 18:25)

1.SMS Absolwenci Starachowice   2          4          4:1

2.Drużyna Actimela                          2          3          2:2

3.KS Gump                                          2          2          1:4

Najlepszy zawodnik z drużyny “SMS Absolwenci Starachowice” – Karol Wróblewski

Najlepszy zawodnik z drużyny “Drużyna Actimela”- Kamil Młynarczyk

Najlepszy zawodnik z drużyny KS Gump – Kacper Zarosa

Składy najlepszych drużyn:

SMS Absolwenci Starachowice: Maciej Kosowski, Hubert Kuźdub, Krystian Wrzesień, Szymon Wojtas, Maciej Pietras, Artur Dudek, Karol Strabanik, Rafał Erbel, Jakub Zatorski, Karol Wróblewski, Konrad Michalczak, Daniel Rapcia.

KS Gump: Michał Bartnik, Jakub Gawron, Piotr Brodawka, Mateusz Stępień, Piotr Kędziorski, Kacper Zarosa, Łukasz Sałapa, Adam Grabowski, Marcin Cebo, Paweł Skrzypkowski.

Drużyna Actimela:  Maciej Ziębiński, Patryk Piotrowski, Kamil Krakowiak, Sebastian Dymowski, Mikołaj Partyka, Kuba Majewski, Łukasz Gos, Kamil Młynarczyk.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *