Po naszej publikacji: Sprawca dewastacji ujęty!

Zaledwie dwa tygodnie po nagłośnieniu na naszych łamach faktu serii dewastacji samochodów na parkingu przed Celsą Hutą Ostrowiec, niemal na gorącym uczynku udało się złapać mężczyznę, który zniszczył zaparkowane auto.
-Kiedy tylko ujawniono fakt dewastacji samochodów na parkingu przed zakładem, zadeklarowaliśmy swą gotowość w rozwiązaniu problemu – mówi Radosław Rzechowicz, szef ochrony ?Konsalnet? w Ostrowcu Świętokrzyskim. W minionym tygodniu zgłosił się do nas pracownik huty, który zauważył, jak jeden z mężczyzn dewastuje zaparkowany samochód. Zainterweniowaliśmy i ujęliśmy sprawcę.
Mężczyzna krótko po tym jak ostrym narzędziem zarysował maskę, zderzak i drzwi w zaparkowanym przed hutą aucie, został ujęty przez pracowników ochrony i przekazany w ręce mundurowych. Za uszkodzenie mienia kodeks karny przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.
W minionym tygodniu ostrowieccy policjanci otrzymali zgłoszenie, że na jednym z parkingów w Ostrowcu Świętokrzyskim ktoś uszkodził osobowego volkswagena. Na miejscu policjanci zastali 57-latka, który wskazał swój samochód, a na nim widoczne uszkodzenia powłoki lakierniczej. Mundurowi ustalili, że czynu tego dokonał 61-latek, który przed ich przyjazdem został ujęty przez pracowników ochrony. Sprawca został zatrzymany i usłyszał zarzuty uszkodzenia samochodu. Według naszych wstępnych ustaleń wszystko wskazuje na to, że sprawcą zniszczenia samochodu na parkingu był wychodzący z zakładu pracownik. Nie wiadomo na tę chwilę, czy ta sama osoba odpowiada za serię zniszczenia co najmniej kilka aut na parkingu przed Celsą Huta Ostrowiec na przestrzeni ostatnich tygodni, o których pisaliśmy na naszych łamach.
pas, w

Print Friendly, PDF & Email

One thought on “Po naszej publikacji: Sprawca dewastacji ujęty!

  • 13 lutego 2018 at 10:18
    Permalink

    Ale byk z konsalnetu normalnie grupa dwójka rządzi

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *