Bedoes w Malwie!

Ostrowiecki Rap nie odpuszcza i po rewelacyjnie przyjętym koncercie rapera Kaliego zaprasza do ?Malwy?, gdzie wystąpi ?Bedoes?.
Koncert zaplanowano na sobotę 3 marca o godz.19, a bilety w cenie od 35 zł już można kupić w pizzerii DaGrasso na ulicy Wardyńskiego, a także on-line za pośrednictwem witryny https://ticketos.pl Bedoes w Ostrowcu Świętokrzyskim będzie promował swój oficjalny, debiutancki album ?Aby śmierć miała znaczenie?. Za muzykę odpowiada jeden z najlepszych producentów młodego pokolenia – Kubi Producent.

? Ta płyta powstała po to ?Aby Śmierć Miała Znaczenie?. Moja, Kubiego, każdego kto brał udział przy tym projekcie. Ta płyta to historia, którą tworzymy. Każdy tworzy swoją własną. Nasza rozpoczęła się osiemnaście, szesnaście, dwadzieścia lat temu – zapamiętajcie te słowa. To dopiero początek tego co zrobimy z tą sceną. 2115, SB Maffija – tak opisuje genezę swojego debiutu Bedoes.
Ostatnio o raperze, którego zobaczymy w Ostrowcu Świętokrzyskim, jest w muzycznym światku głośno, jednak nie ze względu na swą muzykę, ale burzę, jaką wywołał swoją wypowiedzią rzuconą ze sceny podczas SB Ffestivalu w warszawskiej Stodole, a skierowaną, jak może się wydawać, do raperów spoza SB Maffiji.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *