Tania polisa OC w 2018

W minionym roku wzrosła popularność polis OC kupowanych online. Nie dziwi taki stan rzeczy. Jest to wygodny sposób na zakup dobrej polisy bez wychodzenia z domu. Co ważne zakup polisy OC online na ogół wiąże się z wieloma promocjami. Towarzystwa ubezpieczeniowe przy zakupie w ten sposób polisy oferują nawet 15 % zniżki.

Zanim jednak dokonacie zawarcia umowy na polisę OC warto porównać oferty poszczególnych towarzystw ubezpieczeniowych na https://ubezpieczamy-auto.pl/. Dzięki porównywarce Ubezpieczamy auto w Waszej kieszeni zostanie więcej pieniędzy. To tu bowiem można zapoznać się najlepszymi ubezpieczeniami OC, a przede wszystkim zakupić je w najniższej cenie na rynku. Dużą zaletą jest zaoszczędzony czas. Nie musisz samodzielnie zbierać i analizować ofert na ubezpieczenie Twojego samochodu. Z Ubezpieczamy auto zrobisz to w kilka minut.
Ekspert doradzi
Obowiązek posiadania ubezpieczenia OC nałożony jest na wszystkich właścicieli zarejestrowanych w Polsce pojazdów. To właśnie dzięki niemu poszkodowani w kolizjach i wypadkach mogą liczyć na likwidację szkody finansowaną przez ubezpieczyciela. A jak wypłata odszkodowania z OC wygląda w praktyce? Wszystkich rad udzieli Wam eksperci, którzy podpowiedzą jaką wybrać polisę, jakie są sposoby obniżenia ceny OC i np. czy warto wykupić ubezpieczenie szyb.
Korzystna polisa
W szybki sposób obliczysz ceny OC wszystkich ubezpieczycieli. Będziesz mógł wybrać najkorzystniejszą polisę OC AC według kryteriów, które są dla Ciebie najważniejsze. Na każdym etapie porównania ubezpieczeń możesz liczyć na bezpłatne wsparcie doświadczonych agentów. Nie tylko bowiem doradzą Ci, na co zwracać uwagę przy wyborze OC, AC czy NNW, ale także uczciwie wskażą najlepsze oferty ubezpieczenia Twojego samochodu . Wiemy, że ubezpieczenie auta jest proste, kiedy kierowca zna się na polisach komunikacyjnych lub ma dostęp do sprawdzonego agenta.
Odpowiedni zakres ubezpieczenia
Dzięki Ubezpieczamy-auto.pl nie musisz martwić się o to, że przepłacisz za obowiązkową polisę OC samochodu lub źle dobierzesz zakres ubezpieczenia autocasco. Przejdź teraz do najlepszej porównywarki ubezpieczeń samochodowych, oblicz składki i kup polisę OC w najkorzystniejszej cenie. Oszczędności zależą wyłącznie od Ciebie!

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *