15 marca zapraszamy na śniadanie biznesowe do Hotelu Red!

Jak już informowaliśmy, nawiązywanie kontaktów, podejmowanie współpracy oraz nowe możliwości biznesowe oferuje Klub Biznesu, który działa przy sekcji piłki ręcznej KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.
Pomaga on przedsiębiorcom w wielu kwestiach. Jakich? Dowiecie się na drugim już śniadaniu biznesowym, które odbędzie się 15 marca w Hotelu Red o godz. 9. Mogą w nim wziąć udział wszyscy przedsiębiorcy, którym zależy na rozwijaniu swoich firm oraz nawiązywaniu nowych znajomości biznesowych. Rejestracja na śniadanie odbywa się poprzez stronę internetową: www.kszomarzec.evenea.pl.
Z tygodnia na tydzień coraz więcej przedsiębiorców zauważa, jak wiele korzyści niesie za sobą członkostwo w Klubie Biznesu. W ciągu ostatniego miesiąca dzięki Klubowi, sekcja piłki ręcznej KSZO zyskała nowych partnerów, którzy wspierając klub będą mieli ułatwioną możliwość nawiązywania bezpośrednich kontaktów z ponad dwoma tysiącami przedsiębiorców z całego kraju. Dzięki temu będą mieli możliwość nawiązania korzystnych transakcje z wieloma firmami z całej Polski.
Kluby Biznesu pomagają swoim klubowiczom w nawiązywaniu współpracy i rozwoju ich biznesów. Projektem, który rozwija się w chwili obecnej najbardziej dynamicznie, jest budowa hotelu przez jednego z członków Klubu Biznesu Olympic Wrocław.
Jest to inwestycja aż za 8 milionów euro. Tak wysokobudżetowy projekt wymaga udziału przedsiębiorców z wielu branż z całej Polski, co gwarantuje możliwość współpracy nie tylko z jedną, ale z wieloma firmami. Dlatego też poszukiwani są przedsiębiorcy, którzy mogliby zaopatrzyć nowy obiekt np. w okna, drzwi, podłogi, tekstylia, materiały budowlane itp. Warto dodać również, że jest to inwestycja realizowana na terenie Niemiec, dzięki czemu istnieje szansa na to, że przedsiębiorcy, którzy będą mieli w niej swój udział, będą mogli również i tam nawiązać zupełnie nowe kontakty biznesowe.
Podobnych inwestycji we wszystkich Klubach Biznesu jest obecnie kilkanaście i do każdej z nich poszukiwani są przedsiębiorcy, z którymi możliwa będzie współpraca w różnych dziedzinach. Ponadto z dnia na dzień przybywa klubowiczów oraz nowych inwestycji, więc każdy, kto dołączy do Klubu Biznesu piłki ręcznej KSZO, będzie miał szansę na stałe nawiązanie nowych kontaktów oraz na nowe możliwości biznesowe.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *