Ostrowia w Austrii

Judocy UMKS Ostrowia rywalizowali w międzynarodowym turnieju judo w Austrii, który toczył się w miejscowości Gmunden.
Był to bardzo mocno obsadzony turniej rankingowy – Otwarty Puchar Austri w Judo, w którym nasi ostrowieccy zawodnicy mieli okazję zmierzyć się z najlepszymi zawodnikami reprezentacji międzynarodowych, a zwłaszcza kadry Austrii.
Nasza reprezentacja w składzie: Julia Bajak (63 kg), Jakub Ziółkowski (66 kg), Mateusz Witkowski (60 kg), Krystian Kułaga (55 kg) i Dawid Winiarski (81 kg) miała bardzo wysoko zawieszoną poprzeczkę. Najlepiej zaprezentował się młodzik Mateusz Witkowski, który walczył o brązowy medal i niewiele zabrakło do miejsca na podium. Ostatecznie musiał uznać wyższość przeciwnika, zajmując wysokie piąte miejsce.
-To kolejne doświadczenie dla naszych zawodników. Pracujemy dalej, by w kolejnych zawodach zaprezentować się jak najlepiej i dać z siebie wszystko ? podkreśla trener, Teresa Dybiec. ?Mamy za sobą bardzo pracowity okres, gdyż przed nami kluczowe ogólnopolskie imprezy rankingowe, gdzie będziemy walczyć o medale i cenne punkty. Dzięki wsparciu Gminy Ostrowiec możemy weryfikować swoje umiejętności na turniejach nie tylko ogólnopolskich, ale również zagranicznych.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *